2017-10-12

Helena Paździoch skończyła 61 lat. Wszystkiego najlepszego!

0

12 października urodziny obchodzi Renata Pałys z serialu „Świat według Kiepskich”. Odtwórczyni roli Heleny Paździoch związana jest z produkcją Telewizji POLSAT od początku, czyli 1999 roku. Przez osiemnaście lat stworzyła charakterystyczną i barwną postać, która dla wielu stała się wręcz kultowa.

- Na planie było bardzo dużo momentów pełnych wyzwań. Ale to nie problem dla mnie. Scenarzyści wiedzą, że jestem sprawna fizycznie - powiedziała jubilatka w rozmowie z POLSAT.PL. Jak widać, wciąż czuje się bardzo młodo, co potwierdza w pełnych temperamentu scenach. Potrafi wprost powiedzieć co myśli, nie tylko serialowemu mężowi Marianowi (Ryszard Kotys), ale również innym mieszkańcom kamienicy.

Renata Pałys: Paździochowa moją sąsiadką? Nigdy!

Na ekranie jest apodyktyczna, wybuchowa i… skąpa. Ale to właśnie dzięki temu swoją kreacją zaskarbiła sobie ogromną sympatię wśród fanów sitcomu. Jak sama powtarza ta rola bardzo wpływa na jej życie prywatne. Renata Pałys często spotyka się z życzliwością, a ludzie podchodzą do niej, chcą rozmawiać i dzielić się swoim życiem. Życzymy wszystkiego najlepszego!

„Świat według Kiepskich” w każdą środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 522: Mutant
„Świat według Kiepskich" - odcinek 521: Düsseldorf
„Świat według Kiepskich” - odcinek 520: Zmiana czasu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 519: Czekolada
„Świat według Kiepskich” - odcinek 518: Trzy siostry

Komentarze
© Polsat 2018