2017-10-11

„#Supermodelka Plus Size”: Liczy się aktywność

0

Na uczestniczki czekały zadania, które wymagały siły fizycznej i siły charakteru. W szóstym odcinku odbyła się sportowa sesja zdjęciowa, warsztaty cheerleadingu oraz pokaz przed wielotysięczną widownią. Jak dziewczyny poradziły sobie w tych konkurencjach?

Półmetek konkursu oznacza, że na tym etapie zaostrza się rywalizacja i rośnie determinacja do walki o zwycięstwo. Pojawia się również poczucie pustki i tęsknoty za kandydatkami, które pożegnały się z programem. Jest ciężko, a łatwiej już nie będzie. Tytuł pierwszej polskiej Supermodelki Plus Size zobowiązuje.

Osiem dziewczyn przeszło próbę kondycji, siły walki i opanowania. Podczas sesji zdjęciowej musiały pozować w sytuacjach, które stanowią dla nich zupełną nowość - wcieliły się w role sportsmenek. Czy były na tyle sprawne i potrafiły zapanować nad emocjami, że - mimo ruchu - wyszły perfekcyjnie na zdjęciu?

Po sesji kandydatki wzięły udział w warsztatach cheerleadingu pod okiem jednego z czołowych choreografów w Polsce - Krisa Adamskiego. Zajęcia dostarczyły im nie tylko zabawy, ale też olbrzymiego stresu. Dzięki nim miały się dobrze przygotować do pokazu w przerwie meczu Polska - Stany Zjednoczone podczas rozgrywek Ligi Światowej, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce siatkowej. Finalistki czekała prezentacja przed wielotysięczną widownią w jednej z największych aren sportowych w Polsce, ale też milionami widzów na całym świecie.

Czy dały sobie radę bez możliwości powtórzenia pokazu? Czy nie zawstydziła ich tak wielka skala wydarzenia?

#Supermodelka Plus Size” w każdą środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Rafał Maślak wściekły na uczestniczki! „To nie są żarty”
Joanna Cesarz: Trzeba pracować nad sobą
Zuza Zakrzewska: Kocham życie na walizkach
„#Supermodelka Plus Size”: Pożar! Szał gorących ciał
Jakimi dziećmi były kandydatki na Supermodelkę Plus Size?
„#Supermodelka Plus Size”: Życie jak z bajki?
Metamorfozy finalistek „#Supermodelka Plus Size”

Komentarze
© Polsat 2018