2017-10-05

Armenia - Polska i Polska - Czarnogóra w Polsacie

0

5 i 8 października reprezentacja Polski rozegra dwa ostatnie mecze eliminacyjne. Finisz rywalizacji o awans na mistrzostwa świata Rosja 2018 zapowiada się pasjonująco. W czwartek Biało-Czerwoni zmierzą się z Armenią w Erywaniu, a w niedzielę z Czarnogórą w Warszawie. Oba spotkania będzie można zobaczyć tylko w Polsacie oraz Polsacie Sport.

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Polska jest liderem grupy E i ma 19 punktów na koncie. W walce o awans liczą się jeszcze reprezentacje Czarnogóry i Danii, które tracą do naszej drużyny trzy punkty.

Wszystko może wyjaśnić się już w czwartek 5 października. Jeśli wygramy w Erywaniu z Armenią przy jednoczesnym remisie w meczu Czarnogóra - Dania, Polska zapewni sobie awans na mundial.

Wyjazdowe spotkanie z Armenią, podobnie jak niedzielny mecz z Czarnogórą, skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Przed meczem widzowie zobaczą dwa studia. Boiskowe wydarzenia z Warszawy skomentują Paulina Chylewska, Andrzej Strejlau i Tomasz Łapiński, a na stadionie w Erywaniu gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Piotr Świerczewski. Relacje reporterskie z meczu przygotują Marcin Feddek i Marcin Lepa.

Gospodarzem przedmeczowego studia w niedzielę, przed spotkaniem z Czarnogórą na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie Jerzy Mielewski, a jego gośćmi Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń Włodzimierz Lubański, Waldemar Prusik i Andrzej Iwan. Raporty z ławki rezerwowych będą przekazywać widzom Marcin Feddek i Tomasz Łapiński, a reporterem będzie Marcin Lepa.

Oba spotkania rozpoczną się o godz.18:00. W Polsacie Sport studio przed meczem z Armenią rozpocznie się już o godz. 16:00, a w Polsacie o godz. 17:45. Niedzielne ostatnie spotkanie Polaków w eliminacjach poprzedzi trzygodzinne studio w Polsacie Sport i półgodzinne w Polsacie. Oba spotkania będzie można zobaczyć również w internecie na platformie IPLA.TV.

Kanały sportowe Polsatu pokażą również najciekawsze mecze 9. i 10. kolejki eliminacji strefy UEFA. W Polsacie Sport Extra będzie można zobaczyć m.in. spotkania: Anglia - Słowenia (5 października, godz. 21:30) i Turcja - Islandia (6 października, godz. 20:35). Polsat Sport pokaże mecz Czarnogóra - Dania (5 października, godz. 20:35) i Bułgaria - Francja (7 października, godz. 20:35), a Polsat Sport News mecz Holandia - Szwecja (10 października, godz. 20:35).

Od 5 do 10 października codziennie o godz. 23.30 Polsat Sport i Polsat Sport News wyemitują magazyn, w którym znajdą się skróty rozegranych tego dnia spotkań eliminacyjnych.

Komentarze