2017-09-28

„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów

0

Intryga zdradzonej żony, nieoczekiwana wycieczka i rodzinna awantura. Czy zamiana mieszkania na kampera to dobre rozwiązanie? Czym tym razem żyły Inga, Patrycja, Anka i Zuza? Który z mężczyzn dał im powody do radości, a który do smutku?

Wiktor wręcza Patrycji bilet lotniczy. Chce ją zabrać do Paryża. - Mówią, że to miasto kochanków. Chyba chcesz się o tym przekonać? - pyta retorycznie adwokat. Patrycja jest zaskoczona propozycją wspólnego wyjazdu, ale ulega namowom partnera.

Mężczyzna jest nieco podirytowany tym, że jego ukochana ma pewne obiekcje, aby wyjechać z dnia na dzień. Nie rozumie, że częste nieobecności w pracy sprowadzają na Patrycję kłopoty. W ostatnim momencie Jeleński odwołuje wyjazd, czym wprawia fryzjerkę w konsternację…

Zuza wciąż dopatruje się u siebie oznak przekwitania. Jednocześnie nie przestaje romansować z Jaśkiem. Para po raz kolejny umawia się na drinka. Markiewicz stara się także rozwiązywać sercowe kłopoty Dagmara.

Dorota spotyka się z Ingą. Rozmawiają na temat romansów i zdrad. Żona Łukasza czuje się zraniona zachowaniem męża. - Łukasz będzie cierpiał dotkliwie i do końca życia! - odgraża się kobieta i postanawia odpłacić mu pięknym za nadobne. Wyciąga go na kort, umawia się z Matyldą oraz jej partnerem. Pomiędzy kochankami dochodzi do kłótni. Sporom przygląda się Dorota. Ma już pewność, że romans męża to poważna sprawa.

Paweł z Anką udają się do notariusza. To już postanowione - sprzedają dom, kupują kampera i chcą jechać w podróż. Plany nie podobają się Julce. - Co z was za rodzice! - protestuje ze łzami w oczach. Para jednak robi swoje, a po zakupie pojazdu podekscytowani wybierają się na przejażdżkę. Parkowanie w niedozwolonym miejscu oraz chwila namiętności będą miały znaczące konsekwencje.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 114

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:15 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek
„Przyjaciółki” - odcinek 112: Meandry miłości
„Przyjaciółki” - odcinek 111: Metamorfoza
„Przyjaciółki” - odcinek 110: Na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 109: Metamorfoza Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 108: Zdrady i powroty
„Przyjaciółki” - odcinek 107: Nieoczekiwana wizyta

Komentarze