2017-09-22

Oglądaj mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet

0

Siatkarskie mistrzostwa Europy kobiet, które startują 22 września w Azerbejdżanie i Gruzji polscy kibice będą mogli śledzić na antenach Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Wśród 16 zespołów zobaczymy również Polki. Finał turnieju w niedzielę 1 października.

Women's European Volleyball Championship 2017 zostaną rozegrane w Gandży i Baku w Azerbejdżanie oraz w stolicy Gruzji Tbilisi. Polki w fazie grupowej zagrają kolejno z faworyzowaną reprezentacją Niemiec, Węgierkami i gospodyniami Azerkami. Awans z grupy do fazy play-off to zdaniem ekspertów realny scenariusz dla naszego zespołu. Każdy lepszy wynik sportowy będzie sporą niespodzianką.

Mecze Polek w fazie grupowej pokażą ogólnodostępny Super Polsat i Polsat Sport. W kanałach sportowych kibice będą mogli zobaczyć wszystkie mecze turnieju, w tym faworytek, obrończyń tytułu sprzed dwóch lat reprezentację Rosji, Belgię czy Niemcy.

Spotkania Polek skomentują dziennikarze i eksperci Polsatu Sport: Tomasz Swędrowski, Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur, pozostałe natomiast m.in. Krzysztof Ignaczak, Wojciech Drzyzga, Damian Dacewicz, Maciej Jarosz i Jerzy Mielewski.

Mecze Polek w fazie grupowej:
Polska - Niemcy w piątek 22 września o godz. 18.20 (Super Polsat i Polsat Sport)
Polska - Węgry w sobotę 23 września o godz. 15:50 (Super Polsat i Polsat Sport)
Polska - Azerbejdżan w niedzielę 24 września o godz. 15.50 (Super Polsat i Polsat Sport)

Wszystko o mistrzostwach Europy w siatkówce kobiet na POLSATSPORT.PL

Komentarze
© Polsat 2020