2017-09-17

„W rytmie serca” - odcinek 3: Ryzykowne decyzje

0

Groźny wypadek i walka o życie! Doktor Adam Żmuda nie ma chwili spokoju. Czeka go dzień pełen emocji i trudnych wyborów. Młody lekarz podejmuje kroki, których może gorzko pożałować. Jak potoczyły się losy bohaterów serialu w trzecim odcinku?

Maria przyjmuje oświadczyny Roberta, a Weronika i Adam całują się na rynku. W Kazimierzu Dolnym kręcony jest film, w którym gra młoda aktorka Natalia. - Masz talent, musisz się tylko wyluzować - nakazuje jej w drodze na plan zdjęciowy Oskar, reżyser. Oboje szarżują samochodem na drodze, prawie potrącając Marię - Zwariowaliście?! Tu jest ograniczenie do trzydziestu. Chodzą wycieczki. Trochę wyobraźni! - krzyczy na nich pielęgniarka.

Maria odwiedza w szpitalu doktora Zycha. - Nie wyglądasz na szczęśliwą. Co się dzieje? - pyta ją troskliwie lekarz. - Sama nie wiem... - odpowiada. Synowi Marii ucieka niedawno przygarnięty pies. Weronika i Szarek znajdują go na ulicy i nie znając właściciela, chcą przekazać go pod opiekę ekopatrolowi. Na szczęście zjawia się Adam, który wyjaśnia policjantom, że pies wcale nie jest bezpański.

Adam wyrusza na wizyty domowe do swoich pacjentów. Na początku odwiedza dom pani Krystyny, staruszki, którą nikt się nie opiekuje. Kobieta spadła z jabłoni i złamała rękę. Adam zabiera ją do szpitala.

Reżyser Oskar powoduje wypadek drogowy z udziałem autobusu. Jest wielu rannych. Natalia zostaje uznana za zmarłą, ale Adam wyczuwa u niej tętno i natychmiast operuje ją na sali zabiegowej, bez pozwolenia ordynatora. Robert urządza mu z tego powodu awanturę. - Przez Ciebie wszyscy mogliśmy trafić do więzienia. Nie życzę sobie takiego zachowania! - wścieka się.

W międzyczasie ze szpitala ucieka staruszka ze złamaną ręką. Maria i Adam odnajdują ją na cmentarzu. Okazuje się, że kilka lat temu w wypadku drogowym zginęła jej cała rodzina.

Robert kłóci się z narzeczoną o doktora Żmudę, oskarżając go o popełnienie przestępstwa. Ojciec Natalii grozi Oskarowi bronią, zarzucając mu narażenie życia córki. Młoda aktorka wybudza się ze śpiączki. Adam odwozi Marię do domu i dziękuje jej za pomoc... namiętnym pocałunkiem.

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 3

W rytmie serca” w każdą niedzielę od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 2: Kto tu kłamie?
„W rytmie serca” - odcinek 1: Na ratunek

Komentarze
© Polsat 2018