2017-09-13

Oto finalistki pierwszej edycji „#Supermodelka Plus Size”

0

15 dziewczyn trafiło do domu modelek i będzie rywalizować o zwycięstwo. Która z nich, po wielu tygodniach trudnych konkurencji, sięgnie po nagrodę główną i zostanie pierwszą polską Supermodelką Plus Size? Oto one! Poznaj je bliżej.

Przedstawiamy sylwetki piętnastu finalistek „#Supermodelka Plus Size”. Ile mają lat? Czym się zajmują? Jakie mają pasje i charakter? Każda z nich to oddzielna historia, często pełna smutnych wspomnień związanych z rozmiarem plus size. Teraz ich życie bardzo się zmieni!

Natalia Bąk
23 lata, rozmiar 44, mieszka z narzeczonym w Holandii. Pracuje w dużej firmie logistyczno-spedycyjnej. Gra na gitarze akustycznej i ukulele. Nazwisko i waga od zawsze były tematem drwin jej otoczenia. Lekko zdystansowana, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Twierdzi, że jest uzależniona od czekolady i dobrego jedzenia.

Agnieszka Bielecka
28 lat, rozmiar 42, mieszka w Piasecznie, jest kochającą sport optymistką. Trenuje na siłowni, a od niedawna zaczęła ćwiczyć także crossfit i boks. Uwielbia pozować i pokazywać swoje atuty przed aparatem. Pracuje jako reprezentantka handlowa marki kosmetycznej.

Katarzyna Bochenkiewicz
20 lat, rozmiar 42, mieszka w Częstochowie, zajmuje się stylizacją paznokci i wizażem. Zawsze miała bardzo dobry kontakt z rodzicami, była typową „córeczką tatusia”. Z powodu problemów z samoakceptacją zachorowała na depresję. Wyjście z niej uważa za swoje największe życiowe doświadczenie. Dziś jest zadowolona ze swojego ciała i szczęśliwie zakochana od czterech lat.

Joanna Cesarz
21 lat, rozmiar 44, pochodzi z Łodzi, gdzie studiuje psychologię. W przyszłości chce zostać seksuologiem. Uwielbia być w centrum uwagi, a modeling jej to daje. Na co dzień nosi sukienki i wie, jak podkreślić swoje atuty. Od trzech lat jest w szczęśliwym związku.

Justyna Czajka
20 lat, rozmiar 42, pochodzi z Kołobrzegu, w którym czuła się samotna i znudzona, więc przeprowadziła się do Gdańska. Pracuje jako kelnerka. Świadoma swoich atutów, twierdzi, że swoją urodą i urokiem osobistym zarabia majątek na napiwkach. Mówi otwarcie, że ma „parcie na szkło” i chce zrobić karierę. Włożyła dużo pracy w samoakceptację i dziś może nią zarażać inne dziewczyny.

Julita Czerwińska
21 lat, rozmiar 42, pochodzi z Mazur, ale mieszka w Poznaniu. Zajmuje się kosmetologią. Swój udział w programie dedykuje ukochanemu tacie. Mama zginęła w wypadku, kiedy miała 10 lat. Jest wdzięczna ojcu, że po jej śmierci sam wychował ją i rodzeństwo, a mimo swojej choroby nadal wspiera dzieci, aby zapewnić im wykształcenie. Julita mimo trudnego dzieciństwa jest bardzo silną i uśmiechniętą dziewczyną.

Monika Denisiuk
28 lat, rozmiar 42/44, kierownik w firmie transportowej. Typ chłopczycy, dla której największym wyzwaniem jest chodzenie w butach na obcasie. Ma więcej kolegów niż koleżanek. Kocha bieganie i crossfit.

Patrycja Greinke
21 lat, rozmiar 44/46, studentka zaocznej logistyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Wiele lat żyła między ojczystą Polską a Niemcami, gdzie pracowała w kawiarni, aby wreszcie osiąść w kaszubskim Bytowie. Singielka. Ma bardzo dobre relacje z rodzicami i rodzeństwem. Hobbystycznie próbowała pracy jako fotomodelka. Zanim zaakceptowała swój wygląd, miała myśli samobójcze spowodowane krytyką otoczenia.

Monika Kasprowicz
28 lat, rozmiar 44/46, pochodzi ze Stalowej Woli, ale obecnie mieszka w Krakowie. Jedynaczka, singielka ze złamanym sercem. Pracuje w korporacji, gdzie zajmuje się procesowaniem i analizowaniem danych finansowych.

Wiktoria Kula
19 lat, rozmiar 42, tegoroczna maturzystka z Chrzanowa. Twierdzi, że jej wiek jest idealny, aby zacząć karierę modelki. Rafał Maślak porównał ją do Salmy Hayek, a Ewa Zakrzewska stwierdziła, że Wiktoria ma ciało bogini i twarz anioła.

Żaneta Kurkowska
26 lat, rozmiar 42, skończyła ratownictwo medyczne i pielęgniarstwo, a obecnie pracuje jako kierownik znanej łódzkiej restauracji. Gra w Klubie Uczelnianym AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i w największej amatorskiej lidze siatkówki w Polsce. Od roku jest mężatką.

Paulina Miszkowiak
21 lat, rozmiar 40/42, roztańczona i rozśpiewana mieszkanka Bydgoszczy. Trenowała judo i boks, regularnie chodzi na siłownię. Ma w sobie duże pokłady energii. Uważa też, że każdy problem da się rozwiązać, jeśli tylko się tego chce. Jest bardzo towarzyska i uparta.

Katarzyna Nikiciuk
24 lata, rozmiar 44/46, pochodzi z Elbląga. Studentka Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Migracji na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Uprawia koszykówkę, jazdę konną i pływanie. W związku od czterech lat. Jej najbliższą przyjaciółką jest mama. Jest silna i niezależna, choć przyznaje, że rozmiar czasami wprawia ją w kompleksy.

Karolina Wagner-Wendzonka
27 lat, rozmiar 42/44, pochodzi z Poznania. Jest szefową sprzedaży w sklepie internetowym i blogerką. Rok temu rozwiodła się z toksycznym mężem i porzuciła otoczenie, które wywierało na nią zły wpływ. Schudła 40 kilogramów i odbudowuje swoją wiarę w siebie. Zakochana i szczęśliwa postanowiła spróbować swoich sił w programie.

Zuzanna Zakrzewska
28 lat, rozmiar 42/44, pochodzi z Trzebini. Absolwentka pedagogiki, wizażystka i charakteryzatorka. Rok temu pracowała jako animator w Hiszpanii, gdzie nabrała wiary w siebie i podjęła walkę z kompleksami. Od dziesięciu lat gra na scenie półprofesjonalnego teatru w Trzebini. Kocha aktorstwo, jednak w życiu prywatnym jest nieśmiała.

#Supermodelka Plus Size” w każdą środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„#Supermodelka Plus Size”: One są wyjątkowe!
„#Supermodelka Plus Size”: Zobaczcie te dziewczyny!

Komentarze
© Polsat 2018