2017-09-07

„Przyjaciółki” - odcinek 111: Metamorfoza

0

Po tragicznym wypadku Pawła rodzina musi poradzić sobie z jego chwilową niepełnosprawnością. Sam adwokat postanawia radykalnie przewartościować swoje życie. Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku 10. serii „Przyjaciółek”?

Zuza, Inga, Patrycja i Anka wybierają się do SPA. Spędzają czas na motorówce, przycumowanej do brzegu. Wspominając wydarzenia z wesela, orientują się, że znajdują się na środku jeziora. Z tarapatów ratuje je tajemniczy mężczyzna…

Mecenas Jeleński odwiedza Pawła w szpitalu. Przeprasza go za incydent, który miał miejsce na weselu i oferuje odszkodowanie. Paweł wówczas cudem uniknął śmierci, a teraz z pogardą w głosie wyrzuca sprawcę kłopotów ze szpitalnej sali. Po powrocie do domu zwołuje rodzinne spotkanie, postanawia spisać testament i rozdać wszystko najbliższym.

Inga wciąż nie może się dogadać z Robertem, a każda wymiana zdań prowadzi do kłótni. Kobieta czuje się urażona uwagami na temat swojej urody i wieku. Podczas spaceru zauważa ogromny billboard ze swoim niekorzystnym zdjęciem, autorstwa Jacka, fotografa ze ślubu Anki.

Wiktor wyznaje nieoczekiwanie miłość Patrycji. Ona choć próbuje, nie potrafi zerwać znajomości z Jeleńskim. Wdowa wzrusza się, kiedy Wiktor deklaruje, że chciałby być jak ojciec dla jej syna. Decyduje, że będą razem i para wybiera się na poszukiwanie wspólnego domu. Entuzjazmu Patrycji nie podzielają jej przyjaciółki.

Bożena zaprasza Zuzę na ślub syna. Janek, były facet Markiewicz, stara się ułożyć sobie życie. Zuza na uroczystość jedzie w towarzystwie nowego partnera - Marka. Podczas imprezy powoli zaczynają się ujawniać różnice między Zuzą a Markiem. Dodatkowo w trakcie przysięgi małżeńskiej ma miejsce incydent. W wyniku zbiegu okoliczności Zuza Markiewicz i jej były kochanek zostają sami. Dochodzi między nimi do zbliżenia…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 111

„Przyjaciółki” w każdy czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 110: Na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 109: Metamorfoza Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 108: Zdrady i powroty
„Przyjaciółki” - odcinek 107: Nieoczekiwana wizyta
„Przyjaciółki” - odcinek 106: Wdowa na randce

Komentarze
© Polsat 2018