2017-08-07

Żora Korolyov spełnił swoje wielkie marzenie

0

Popularny tancerz zrealizował nowy pomysł na życie. Co planował? Jeden z najbardziej lubianych artystów występujących w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” kocha dzieci i pracę z nimi. Swoją córkę Sonię Sophię zaprosił nawet do udziału w jednym z odcinków show. Teraz będzie miał wyjątkową okazję, aby odkrywać nowe talenty.

- Marzyłem o tym od pięciu lat - powiedział Żora Korolyov przedstawiając swój nowy projekt. Założona przez niego „Akademia Arte!” będzie od września uczyć dzieci uzdolnione artystycznie. Wśród oferowanych zajęć są taniec, śpiew, aktorstwo oraz akrobatyka.

Tancerz i dyplomowany choreograf ceni pracę z najmłodszymi i ma nadzieję przekazać swoje liczne umiejętności kolejnemu pokoleniu. - Jest to pasja w sercu i duszy - wskazał w rozmowie z agencją Newseria. Pomagać mu będą doświadczeni specjaliści, w tym współzałożycielka Kinga Bielewicz. - Ja i moja szeroka kadra w Akademii Arte! to artyści czynnie działający na scenach teatrów, na scenach różnego szczebla artystycznego - dodał.

W akademii uczyć się będą dzieci od szóstego roku życia oraz młodzież. Program dydaktyczny oparty jest na autorskiej metodzie i preferuje pracę w grupie przy zachowaniu indywidualnego podejścia do ucznia. Adepci będą uczestniczyć w zajęciach tanecznych, aktorskich, muzycznych oraz akrobatycznych. Marzeniem Żory Korolyova jest wychowanie artystów, którzy w przyszłości trafią na sceny teatralne lub musicalowe.

- Takie kompleksowe podejście do dziecka, młodego człowieka, jest znakomitą możliwością nauczania, aby móc stworzyć wielką gwiazdę, a kiedyś artystę - twierdzi założyciel. Każdy rok nauki w „Akademii Arte!” zakończony będzie musicalem z udziałem wszystkich podopiecznych. Obecnie trwają zapisy do akademii. Powodzenia!

Michał Pogodowski

Komentarze
© Polsat 2018