2017-08-04

Paulina Sykut-Jeżyna, czyli stuprocentowa fit mama

0

Prezenterka Telewizji POLSAT z łatwością łączy sport i macierzyństwo. Paulina Sykut-Jeżyna ma półroczną córeczkę Różę, ale mimo licznych obowiązków związanych z dzieckiem, udaje jej się znaleźć czas na aktywność sportową i dbanie o własne zdrowie oraz ciało.

Paulina Sykut-Jeżyna to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych i lubianych dziennikarek. Od urodzenia dziecka jej życie obserwowane jest z jeszcze większym zaciekawieniem. Trudno się temu dziwić, bo gwiazda reprezentuje modny, ale przede wszystkim zdrowy styl tzw. fit mamy. Prezenterka już przed ciążą regularnie trenowała, co z pewnością ułatwiło jej powrót do formy po porodzie. Sport zawsze był dla niej bardzo ważny, a na profilu w mediach społecznościowych można znaleźć tego niejedno potwierdzenie.

Na jednym ze zdjęć można zobaczyć gwiazdę biegającą wraz z dzieckiem. Coś co dla wielu jest wymówką, dla niej wydaje się być dodatkową motywacją. Fani nie kryli zachwytów: „super, Paulinko jest pani przykładem że można połączyć macierzyństwo z tym co się lubi” - pisali w komentarzach pod zdjęciem.

Na przekór pogodzie prezenterka zamieniła również samochód na rower i to właśnie w ten sposób podróżuje do pracy, choć jak sama przyznaje, nie jest lekko. Poranne nagrania w telewizji zmuszają czasami do wstawania o bardzo wczesnej porze, nawet o 5:30.

 

🐳🦄👨‍👩‍👧#pływamy 😊❤ #razem #poznajemy #świat #razemnajlepiej #paulinapiotrróża 🦋🦋🦋 #mama #tata #córcia

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Dziennikarka zamiłowaniem do sportu zaraża już od najmłodszych lat swoją pociechę. Róża ma za sobą pierwszą wizytę na basenie. Pod czujnym okiem rodziców mała dama nie tylko świetnie się bawiła, ale przede wszystkim uczyła pływać. Wygląda na to, że i córka Pauliny pójdzie w jej ślady. Przykład przecież idzie z góry.

Mona Mon

Zobacz także:
Paulina Sykut-Jeżyna ochrzciła córkę?

Komentarze
© Polsat 2018