2017-08-03

Z kim Ela Romanowska wypoczywała na Sycylii?

0

Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu w mediach społecznościowych. Aktorka znalazła w tym roku czas na odpoczynek, a na miejsce relaksu wybrała urokliwe Włochy. Nie zgadniecie z kim spędza wakacje Ela Romanowska.

Aktorka znana głównie z serialu „Pierwsza miłość” postanowiła wyjechać na Sycylię. To drugi ostatnio bardzo modny kierunek po greckim Mykonos, który cieszy się popularnością także wśród celebrytów. Trudno się dziwić, bo włoska wyspa na Morzu Śródziemnym to istny raj. Ciepłe morze i malownicze krajobrazy stwarzają idealne warunki do relaksu. Dobrze wie o tym Ela Romanowska, która korzysta z tych przyjemności wraz z grupą znajomych. Okazuje się, że aktorka bawi się m.in. w towarzystwie serialowej koleżanki Anety Zając oraz tancerza Stefano Terrazzino znanego z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Na opublikowanych fotografiach widać, że cała grupa jest w doskonałych nastrojach i spędza czas głównie nad wodą oraz żeglując. Ciekawe kto był sternikiem.

Ela Romanowska pozuje nad brzegiem morza oraz w zakratowanym oknie budynku. Uroku i wdzięku mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka. Aktorka dała się sfotografować w krótkim ciemnym pareo, odkrywającym sporo jej wdzięków. Fanom szczególnie spodobała się druga z fotografii: „sexy kocica w klatce…” - pisali zawadiacko pod zdjęciem. A Wam, która z fotografii podoba się najbardziej?

Mona Mon

Zobacz także:
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?
Stefano Terrazzino: Kobieta musi mieć to coś
Aneta Zając wzorem dla innych gwiazd

Komentarze
© Polsat 2018