2017-08-03

Claudius: Dziewczyny z każdym dniem rozkwitają

0

Stylista przeprowadzi spektakularne metamorfozy w nowym show Polsatu. Klaudiusz Iciek, czyli Claudius to jedno z topowych nazwisk polskiego fryzjerstwa. Związany z założoną w latach 50. XX wieku włoską firmą rodzinną Kemon, jako ekspert w programie „#Supermodelka Plus Size” nie tylko zadba o włosy uczestniczek, ale w zaskakujący sposób dokona zmian w wizerunku.

Tytuł Supermodelki Plus Size czeka na kandydatkę, która najlepiej spełni kryteria postawione przez jury oraz branżę mody. Aby finałowa piętnastka mogła w pełni pokazać swój potencjał, oddana została w ręce ekspertów. Mają oni wydobyć z dziewczyn naturalne piękno, ale też - jeśli zajdzie taka potrzeba - wprowadzić w ich wygląd zmiany, które pomogą im zostać profesjonalną modelką plus size.

Claudius, pod którego okiem na planie programu pracują styliści fryzur, tworzy autorskie kolekcje i współtworzy kolekcje fryzur Kemon. Marka produkuje najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki do włosów. Wykorzystując najnowsze technologie, stawia na naturę i ekologię, ale także spektakularny efekt, będący odpowiedzią na panujące trendy. Firmę Kemon i stylistów pracujących dla marki charakteryzuje ogromna wrażliwość i ciekawość ludzi. To dlatego styliści postanowili wesprzeć uczestniczki programu swoją wiedzą i doświadczeniem.

Ekspert „#Supermodelka Plus Size” ma na koncie stylizacje pokazów mody, sesji zdjęciowych i produkcji filmowych. Posiada warsztat wsparty pasją. Poza fryzjerstwem kocha sporty ekstremalne i modę. Jest znawcą trendów i odważnie eksperymentuje w stylach, projektuje niebanalne garnitury wyłącznie dla odważnie wyrażających swą osobowość mężczyzn. To on odpowiedzialny jest za metamorfozy finalistek programu. Dba zarówno o ich fryzury, jak i zdrowie włosów.

- Już na początku pobytu w domu modelek na finalistki czekały metamorfozy wizerunku, których głównym momentem była zmiana fryzury. Wraz z sesją zdjęciową miały one pozwolić uczestniczkom zmyć z siebie trudne doświadczenia z przeszłości i zacząć wszystko na nowo, iść przez program i życie bez kompleksów - podkreśla Klaudiusz Iciek. - Nie można kogoś zmienić i uszczęśliwić na siłę, ale zmienić na tyle, żeby ze swoim odświeżonym wizerunkiem czuł się lepiej i przede wszystkim był sobą. Dlatego zarówno podczas metamorfoz, jak i przez cały czas trwania programu bardziej niż zmienić włosy, staramy się o nie zadbać, tak by były naturalnie piękne i zdrowe. Uczestniczki dostały od nas kosmetyki Kemon, aby same też mogły je pielęgnować - dodaje.

- Pracując na planie, widzę jak dziewczyny z każdym dniem rozkwitają, stają się bardziej pewne siebie, a ja co rano, przed każdym zadaniem pomagam im poczuć się pięknie i wczuć w powierzoną rolę. To wspaniałe móc w tym uczestniczyć, bo stylista fryzur to praca, ale też pasja i cudownie jest widzieć, jak z moją pomocą ktoś staje się piękniejszą wersją siebie - podkreśla Claudius.

Czy uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” poczują się piękniejsze dzięki odświeżonemu wizerunkowi? Czy pomoże im on uwierzyć w siebie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już we wrześniu w Polsacie.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Zobacz także:
Izabela Sakutova w „#Supermodelka Plus Size”
Anna Orłowska ekspertem „#Supermodelka Plus Size”
Macademian Girl w show „#Supermodelka Plus Size”
Ewa Minge: Projektuję dla wszystkich kobiet
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Emil Biliński: Modelki zaczynają się akceptować
Czego wymaga Rafał Maślak od supermodelki plus size?
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018