2017-07-26

Mateusz Banasiuk zostanie ojcem? Czy to plotki?

0

Prasa kolorowa donosi o radosnej nowinie. Aktor związany jest od kilku lat z Magdaleną Boczarską. Po sieci krążą informacje, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Jak te pogłoski komentuje główny zainteresowany?

Gwiazdor serialu „Pierwsza miłość” od kilku lat związany jest z koleżanką po fachu, Magdaleną Boczarską. Niedawno pisaliśmy o ich kwitnącym uczuciu. Wydaje się, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć na własne oczy jej efekt, bowiem media donoszą, że zakochani zostaną rodzicami.

Para zwykle udziela bardzo oszczędnych informacji na temat życia prywatnego, dlatego i tym razem pytania o prawdziwość plotek o ciąży pozostały bez jednoznacznej odpowiedzi. - Widziałem te doniesienia. Oczywiście, że zawsze chętnie przyjmuję gratulacje… - powiedział tajemniczo Mateusz w rozmowie z „Show”.

Wiadomości o stanie błogosławionym Magdaleny Boczarskiej zdawkowo komentuje również najbliższe otoczenie pary. Brak konkretnego komentarza osiągnął chyba jednak odwrotny efekt do zamierzonego, bo internet zalała fala gratulacji dla młodych rodziców.

Czy Magdalena rzeczywiście jest w ciąży i Mateusz niebawem otrzyma najważniejszą rolę swojego życia? Dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Zobacz także:
Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej

Komentarze
© Polsat 2018