2017-07-23

Znamy uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Ósma edycja programu już jesienią na antenie Telewizji Polsat. Jak z muzycznymi metamorfozami poradzą sobie: Anna Dereszowska, Krzysztof Antkowiak, Kasia Moś, Marcel Sabat, Beata Olga Kowalska, Mariusz Ostrowski, Ola Gintrowska i Kacper Kuszewski?

Niebanalne wcielenia i energetyzujące występy. Wszystko z dodatkiem merytorycznej rywalizacji. Popularni artyści po raz ósmy wzbudzać będą zachwyt i emocje swoimi wcieleniami w gwiazdy światowej estrady. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to prawdziwe wyzwanie dla uczestników i prawdziwa gratka dla telewidzów. To show, bez którego trudno sobie wyobrazić sobotni wieczór w Telewizji POLSAT!

W programie usłyszymy i zobaczymy największe przeboje, zarówno te sprzed lat, jak i popularne teraz. Niektóre z metamorfoz przeszły do historii rozrywki telewizyjnej i wzbudzały zachwyt na całym świecie. Przed biorącymi udział w programie naprawdę ciężka praca. Każdy jej etap obserwowany jest przez kamery i prezentowany widzom. Można prześledzić drogę od wylosowanej postaci, poprzez próby i treningi - zarówno wokalne, jak i taneczne. Wyśmienite efekty daje wielogodzinny etap stylizacji. Wykonawcy nie kryją, jak wiele kosztuje ich każda przemiana. Głos, ruch sceniczny, strój, sposób bycia - wszystko musi być perfekcyjnie przedstawione. Najlepsi, nagrodzeni czekiem na 10 tysięcy złotych, przekazują po każdym programie swoją wygraną na cele charytatywne.

W 8. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią:

Marcel Sabat - młody, obiecujący aktor. Udział w filmie „Kamienie na szaniec” okazał się dla niego przepustką do popularności. Pochodzący z Kielc Marcel, deklarował w wywiadach, że jest w nim nuta romantyzmu. Jego motto życiowe, to parafraza fragmentu ostatniego monologu Henryka, z jego ukochanego dramatu Gombrowicza pt. „Ślub”. - „Wierzę w człowieka i wierzę w miłość”. Co ciekawe, jest właścicielem własnej marki odzieżowej.

Mariusz Ostrowski - artysta teatralny i filmowy, znany z bardzo dużych umiejętności wokalnych. Od lat występuje w najpopularniejszych serialach telewizyjnych - można było go zobaczyć w takich produkcjach, jak: „Halo Hans”, „M jak miłość”, „Ranczo”, „Hotel 52”, „Blondynka”.

Ola Gintrowska - piosenkarka, którą szersza publiczność miała szansę zobaczyć w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2016, gdzie zaprezentowała utwór „Missing”. Od lat mieszka za oceanem. Współpracuje z producentami i artystami w Stanach Zjednoczonych. Jak sama twierdzi, są wśród nich profesjonaliści związani m.in. z Arianą Grande czy Seleną Gomez.

Anna Dereszowska - aktorka i wokalistka. Od lat związana ze sceną teatralną, jednak największą popularność zawdzięcza rolom filmowym. Ostatnio widzowie mogli zobaczyć ją na wielkim ekranie w filmach: „Porady na zdrady”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Dzień dobry, kocham cię!”. Widzom Polsatu znana jest z ról w serialach, m.in. „Niania w wielkim mieście” czy „Koty i zaloty”.

Krzysztof Antkowiak - piosenkarz i kompozytor. Legenda polskiego popu lat 80. Jego największy przebój to utwór „Zakazany owoc”, do którego tekst napisał Jacek Cygan. Współpracuje z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Występował wspólnie z Edytą Górniak, z którą związany był także prywatnie.

Kasia Moś - piosenkarka, która reprezentowała Polskę w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji. Aktywnie koncertuje, goszcząc na wiodących festiwalach w Polsce. Była finalistką trzeciej edycji programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Jej zdjęcia można było oglądać w magazynie „Playboy”.

Kacper Kuszewski - popularny aktor i wokalista. Ma na swoim koncie autorską płytę, udziela się jako wokalista grupy Leszcze. Wielką popularność przyniosła mu rola Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”. Brał udział w trzeciej edycji programu „Jak oni śpiewają” emitowanego przez Telewizję POLSAT, a także, wspólnie z partnerującą mu Anną Głogowską, był uczestnikiem show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Beata Olga Kowalska - aktorka filmowa i teatralna. Aktywna również jako choreografka. Współpracuje z Teatrem Muzycznym „Roma”, gdzie można ją oglądać m.in. w musicalu „Mamma Mia”. Telewidzom znana jest z ról w serialach „Klan”, „Ranczo” czy „Ojciec Mateusz”.

Zobacz także:
Droga do finału „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Siódmą edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrała...
Wakacje w rodzinie Arciuch i Kasprzykowskiego

Komentarze