2017-06-14

Ewa Farna będzie miała pracowite wakacje

0

Co czeka wokalistkę i jurorkę „Idola” w najbliższych miesiącach? Dla większości z nas zbliża się spokojny czas urlopów, odpoczynku i relaksu. Niestety nie dla Ewy Farnej, która latem pojawi się na scenie kilkadziesiąt razy nie tylko w kraju, ale i za granicą. Szykuje też nowy projekt!

Ewę Farną poznaliśmy wiele lat temu jako małą dziewczynkę z potężnym głosem, który zachwycił nie tylko jej rodzinne Czechy, ale i Polskę. Teraz to dojrzała i doświadczona kobieta, która w tym roku świętowała 10-lecie swojej pracy artystycznej podczas Polsat SuperHit Festiwal. Piosenkarka nadal jest na szczycie, a każdy jej kolejny utwór szturmem podbija listy przebojów i ląduje na ich czołowych miejscach. Wszystko ma jednak swoją cenę - Ewa w te wakacje zamiast odpoczywać, zagra ponad czterdzieści koncertów. Jak donosi „Super Express”, zarobi na nich ponad 1,7 miliona złotych. Dowodzi to bez wątpienia niebywałej, najwyższej klasy, jaką reprezentuje wokalistka.

Artystka zdecydowanie nie cierpi na brak zajęć. Dopiero co zakończyła nagrania do „Idola”, gdzie sprawowała zaszczytną funkcję jurorki, a teraz media donoszą o duecie w jakim ma zamiar nagrać nową piosenkę. Dziennik „Fakt” informuje, że Farna przymierza się do projektu wspólnie ze swoją koleżanką po fachu, Eweliną Lisowską. - Dziewczyny przyjaźnią się już od kilku lat, od kiedy mają wspólną menedżerkę. Świetnie się znają, rozumieją i także muzycznie wiele je łączy. Stwierdziły więc, że to dobry czas, żeby nagrać wspólną piosenkę - twierdzi osoba z otoczenia młodych gwiazd.

Wygląda na to, że przed Ewą rysuje się naprawdę intensywny czas, dlatego cieszymy się, że artystka podobno właśnie teraz znalazła chwilę wytchnienia i relaksuje się podczas egzotycznego wyjazdu do Indonezji.

Mona Mon

Zobacz także:
Sukces Polsat SuperHit Festiwal 2017. Dziękujemy!
Jubileusz Ewy Farnej w Sopocie. Nie było cicho!

Komentarze
© Polsat 2018