2017-05-24

Niania będzie mamą? Media plotkują o ciąży

0

Pojawiły się informacje, że Magdalena Lamparska spodziewa się dziecka. Odtwórczyni roli Dany w serialu „Niania w wielkim mieście” nie odniosła się do tych newsów. Aktorka znana jest z tego, że chroni swoją prywatność.

- Pomagałam siostrze w wychowaniu córki i syna. Nie jest mi to obce. Bardzo lubię maluchy - mówiła niedawno w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, na planie programu „Demakijaż”. Jak widać, nie miałaby szczególnych problemów z adaptacją do nowej życiowej roli. Ostatnie doświadczenia, zdobyte w roli niani, także nie są bez znaczenia. - Dzięki dzieciom zyskałam dużo cierpliwości i spontaniczności - wspominała podczas rozmowy z POLSAT.PL.

Na temat ciąży nie wypowiedział się do tej pory także partner Magdaleny Lamparskiej - dziennikarz, bloger i podróżnik Bartek Osumek. Według dwutygodnika „Party” ich dziecko miałoby przyjść na świat jesienią 2017 roku. Kolorowa prasa czujnie spogląda na najnowsze fotki 29-letniej aktorki, żeby sprawdzić czy zarysował się już ciążowy brzuszek.

Nowa sytuacja oznaczałaby zweryfikowanie najbliższych planów zawodowych. Choć pierwsza seria „Niani w wielkim mieście” zakończyła się w maju, Magdalena Lamparska cały czas była aktywna. W kinach można oglądać amerykański film „Azyl”, gdzie w realiach okupacji hitlerowskiej gra rolę działaczki polskiego podziemia, Wandę Englert. Mówiło się także o jej zaangażowaniu w kolejne projekty w kraju i za granicą. Często podróżowała do Los Angeles, gdzie brała udział w castingach do hollywoodzkich produkcji.

- Aktorstwo daje pewien upust emocjonalny. Przyszło do mnie pytanie, kim jest Magda Lamparska jak nie gra? - wyznała aktorka w programie Krzysztofa Ibisza. Czy to ten czas? Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także:
Jak aktor Stefan Pawłowski radzi sobie z dziećmi?
Paweł Wawrzecki starszym panem z chorobą Alzheimera
Mateusz Banasiuk rzucił się w wir intensywnej pracy
Przemysław Sadowski zdradził jakim jest ojcem
Czy Mateusz Rzeźniczak spotkał prawdziwą miłość?
Jak kiedyś wyglądała „Niania w wielkim mieście”?
Jaką modę lubi aktorka Kamilla Baar-Kochańska?
Stefan Pawłowski: Jestem panem nianią...
Oto psycholog z serialu „Niania w wielkim mieście”
Intrygująca osobowość szefowej agencji niań
Kto jest kim w serialu „Niania w wielkim mieście”

Komentarze
© Polsat 2020