2017-05-23

„Niania w wielkim mieście” odcinek 12: Oświadczyny Jacka

0

Monika wraca do pracy, gdzie zastaje chaos. Kuba nieoczekiwanie wyznaje jej miłość. Dana Mazurek stara się wyprostować sprawy Iwa Popławskiego, kiedy nieoczekiwanie oświadcza się jej Jacek. Dodatkowo, na operację czeka jej brat. Jak potoczą się losy opiekunki?

Jacek przez sen wymawia imię Dany. Monika czuje się zaniepokojona. - Idę do pracy, a ty dalej możesz śnić o swoich kobietach - mówi z wyrzutem w stronę psychologa. - Zadziałała podświadomość - broni się mężczyzna.

Dana obwinia się za kalectwo swojego brata. To ona prowadziła samochód podczas wypadku, przez nieuwagę nie zapięła bratu pasów, a na drogę wyjechał pijany rowerzysta. Podczas ostrego hamowania Adaś wyleciał przez szybę. Teraz brat Dany przyjechał do Warszawy z rodzicami na operację. Ojciec wciąż ma żal do córki i ciągle wypomina jej nieszczęsny wypadek. - Tata jest przeczulony. Zawsze będzie miał pretensję - oznajmia Dana najbliższym.

Do agencji wraca szefowa. Kiedy próbuje wejść do firmy, drzwi otwiera jej roznegliżowany Mariusz. - Potrzebuje pani niani? Synek czy córeczka - pyta zdziwioną właścicielkę. Szefowa zaskoczona poczynaniami Lilki daje jej reprymendę. - Zapomniałaś kim jesteś. Nie podoba mi się to, co tu zastałam - grzmi. - Chciałabym, abyś oddała klucze - dodaje kierowniczka agencji niań.

- Zakochałem się w tobie, kiedy po raz pierwszy cię zobaczyłem - mówi Kuba do przełożonej. Monika jest zszokowana wyznaniem Kuby. Kobieta dowiaduję się także o bliskich relacjach Jacka z Daną.

Popławski składa Danie propozycję opieki nad Iwem w Berlinie. - Iwo jest nieszczęśliwy. Ma o to żal do mnie, a ja nie jestem idealną opiekunką. Pana żona popełniła błąd, ale to syn za niego zapłaci - mówi z płaczem Dana. Chłopiec faktycznie bardzo przeżywa rozwód rodziców i nie chce opuszczać mamy, z którą łączą go silne więzi.

Dana czuje, że go zawiodła i zamierza zrezygnować z pracy w agencji. Za dziewczyną wybiega Jacek i prosi ją na ulicy o rękę. Zrozumiał, że życie bez niej nie ma sensu. - Ciebie nikt mi nie zastąpi, będę robił wszystko, aby nasz związek się udał - wyznaje psycholog. Dana z Jackiem w oczekiwaniu na operację Adasia, widzą na ekranie szpitalnego telewizora Monikę. Kobieta opowiada o pracy z dziećmi i o swoim synu, którego oddała do adopcji. Jacek nabiera podejrzeń. - To musi być mój syn - stwierdza Jacek.

Zobacz także:
Jak aktor Stefan Pawłowski radzi sobie z dziećmi?
Paweł Wawrzecki starszym panem z chorobą Alzheimera
Mateusz Banasiuk rzucił się w wir intensywnej pracy
Przemysław Sadowski zdradził jakim jest ojcem
Czy Mateusz Rzeźniczak spotkał prawdziwą miłość?
Jak kiedyś wyglądała „Niania w wielkim mieście”?
Jaką modę lubi aktorka Kamilla Baar-Kochańska?
Stefan Pawłowski: Jestem panem nianią...
Oto psycholog z serialu „Niania w wielkim mieście”
Intrygująca osobowość szefowej agencji niań
Kto jest kim w serialu „Niania w wielkim mieście”

Komentarze
© Polsat 2020