2017-05-18

„Przyjaciółki” - odcinek 110: Na ślubnym kobiercu

0

Przygotowania do wesela idą pełną parą, ale cienie przeszłości oraz bieżące zawirowania mogą zaważyć nad uroczystością. Co knuje Wiktor? Jak poradzą sobie Anka, Patrycja, Inga i Zuza? Co wydarzyło się w ostatnim w tym sezonie odcinku serialu „Przyjaciółki”?

Paweł i Anka szykują się do ślubu. Paweł jest bardzo przejęty i wydaje się, że denerwuje się bardziej niż panna młoda. - W starym łachu chcesz iść do ślubu? - pyta retorycznie przyszłą żonę, kiedy ta przedstawia swoje propozycje sukien.

Patrycja na cmentarzu spotyka Wiktora. - Nie osądzaj mnie. Nie znasz mojego małżeństwa. A to co było między nami, było wyjątkowe! - deklaruje adwokat. Patrycja już nie wie, co ma myśleć o całej sytuacji. Może faktycznie jego relacja z żoną to nie jej sprawa. Wiktor nalega na spotkanie. Patrycja nie jest pewna czy po wszystkim co usłyszała potrafi mu jeszcze zaufać.

Zuza umawia się z Markiem. - Ja jestem hardy, ty jesteś harda. To mnie kręci - mówi Marek. Mężczyzna zabiera ją do domu na seans filmowy z córką. Po powrocie do pracy Zuza zastaje swoją asystentkę z Dagmarem w dwuznacznej sytuacji. - Możesz robić co chcesz, ale nie w moim gabinecie - mówi do dziewczyny jej przełożona. Upomina również Dagmara i radzi mu, aby nie pocieszał się w ten sposób po rozstaniu z Kate.

Napięcie pomiędzy Ingą i Robertem opada. Chcieliby już się pogodzić. Nowe obowiązki sprawiają, że obydwoje są poddenerwowani i zmęczeni, a to generuje tylko kolejne sprzeczki. - Ciągle masz jakieś pretensje. Tak źle, tak niedobrze - żali się Robert.

Podczas przygotowań do ślubu Anki i Pawła nieoczekiwanie odwiedza ich Jerzy. Rozstał się z Agatą. Inga wie, że to przez Zuzę, do której coś czuje. Ku zaskoczeniu Zuzy przed jej drzwiami pojawia się Marek. Zmienił swoje plany, aby móc iść z nią na ślub przyjaciółki. Dochodzi między nimi do zbliżenia. - Być razem, to takie eleganckie określenie, że się sypia ze sobą - twierdzi Marek, biorąc kobietę w ramiona.

Anka i Paweł po raz kolejny zostają małżeństwem. Robert przez większość czasu dotrzymuje towarzystwa Dorocie. Młodej mamie za to towarzyszy obiektyw, a za nim Jacek. Chłopaka urzekła uroda Ingi. - Kobieta znudzona. Jesteście razem, ale nie jesteście - zwraca się do niej fotograf. Pomimo uszczypliwości, mężczyzna ją intryguje.

Na przyjęciu zjawia się Wiktor. Chce koniecznie porozmawiać z Patrycją. Wyznaje jej miłość. Widzi to Anka i wyprasza go z przyjęcia. - Ja pana nie zapraszałam. Proszę stąd wyjść - krzyczy. Pojawia się również Paweł i pomiędzy mężczyznami dochodzi do przepychanki. - Wyjdę, jak będę chciał - cedzi przez zęby adorator Patrycji. Wiktor uderza Pawła i ten pada nieruchomo na podłogę… - Zadzwoń po karetkę - błaga przerażona Zuza.

Zobacz także:
Jak wspomina maturę Zuza z serialu „Przyjaciółki”?
Jak w dzieciństwie wyglądała serialowa Anka?
„Przyjaciółki” uwielbiają robić zakupy. Jakie?
#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach
Anita Sokołowska w podwójnej roli w Polsacie
100 powodów, żeby nadal kochać „Przyjaciółki”

Komentarze
© Polsat 2018