2017-05-16

„Niania w wielkim mieście” odcinek 11: Intryga nastolatki

0

Kłopoty byłego narzeczonego Dany, tajemnicze zdjęcia nastolatki oraz spotkanie Moniki z ojcem. Pracownicy agencji niań muszą mierzyć się nie tylko z problemami swoich klientów, ale też stawiać czoło osobistym wyzwaniom.

Mariusz wpada do mieszkania Dany, prosząc o ratunek. - Jezu, już mnie szukają. Policja! - krzyczy fotograf. - Grozi mi dziesięć lat więzienia - dodaje przerażony. - A co, rozbiłeś kryształowy puchar Ligi Mistrzów? - pyta ze swadą Dana. Córka Aldony uwikłała go w swoją intrygę. Nastolatka, podrzucając mamie swoje roznegliżowane zdjęcie, oskarżyła mężczyznę, iż zmusił ją do pozowania. - Danuś pomóż mi, takie sprawy ciągną się za człowiekiem - błaga były narzeczony opiekunki. Dziewczyna zgadza się. Widzi, że Mariusz naprawdę może mieć problem. Poza tym chce pomóc nastolatce, która wyraźnie się pogubiła.

Dana zjawia się w domu Sary. Prosi jej matkę o rozmowę z córką. Aldona początkowo nie chce się zgodzić. Żona piłkarza daje się przebłagać. Dana odkrywa prawdę. - Dziewczyny w klasie robią takie zdjęcia. Jesteśmy „hot” - przyznaje nastolatka. Prosi o pomoc psychologa, który ostatecznie wyjaśnia tajemnicę dziewczynki i jej koleżanek. Okazuje się, że Sara chciała, aby Mariusz zniknął z domu. - Ja tylko chciałam, żeby on już się wyniósł. Ciągle się nim zajmowałaś, a ja mam tylko ciebie - mówi zrozpaczona dziewczynka. - Chciałyśmy mieć dużo lajków - dodaje Sara, tłumacząc dlaczego robiły sobie zdjęcia.

Monika spacerując z Jackiem spotyka swojego ojca, którego dawno nie widziała. Jej relacje z nim nigdy nie były dobre. Okazuje się, że starszy mężczyzna ma małe dziecko. - Choć, zapoznasz się z siostrzyczką - proponuje tata Moniki. - Nasze spotkania rodzinne to jednak nie jest dobry pomysł - mówi wyprowadzona z równowagi. Jacek sugeruje, aby krewni „jakoś się dogadali”. Niestety, zarówno Monika, jak i jej ojciec wciąż nie mogą znaleźć wspólnego języka.

Mariusz w agencji niań robi zdjęcia kursantom. Reporterka Ewa, przyjaciółka Dany, przygotowuje Lilkę do występu w telewizyjnym programie. Mariusz zaprasza Lilkę na wieczór do knajpy, obawiając się kłopotów z Sarą. - Ty masz w sobie ogień - mówi do Lilki, zamawiając dla niej herbatę z miodem. W nocy wracają razem do agencji, gdzie spotyka ich dziwna sytuacja. Celina wraz z mężem - Andrzejem Olszą uprawiają seks na terenie firmy. - Staramy się o dziecko, miałam najbardziej płodny dzień cyklu - tłumaczy się Celina. - Zwalniam cię - mówi Lilka. Celina jest zdruzgotana.

Przyjeżdża rodzina Dany. Jej brat ma mieć konsultację u specjalisty. Ojciec Dany podchodzi do niej z rezerwą, co bardzo ją martwi.

Niania w wielkim mieście” o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jak aktor Stefan Pawłowski radzi sobie z dziećmi?
Paweł Wawrzecki starszym panem z chorobą Alzheimera
Mateusz Banasiuk rzucił się w wir intensywnej pracy
Przemysław Sadowski zdradził jakim jest ojcem
Czy Mateusz Rzeźniczak spotkał prawdziwą miłość?
Jak kiedyś wyglądała „Niania w wielkim mieście”?
Jaką modę lubi aktorka Kamilla Baar-Kochańska?
Stefan Pawłowski: Jestem panem nianią...
Oto psycholog z serialu „Niania w wielkim mieście”
Intrygująca osobowość szefowej agencji niań
Kto jest kim w serialu „Niania w wielkim mieście”

Komentarze
© Polsat 2020