2017-05-02

Janusz Panasewicz nagrywa kolejną solową płytę

0

Lider kultowego zespołu Lady Pank i juror „Idola” nie daje o sobie zapomnieć. Janusza Panasewicza nie trzeba nikomu przedstawiać. Można go oglądać w show Polsatu, gdzie ocenia młode talenty. Okazuje się, że artysta ma dla swoich fanów niespodziankę i jest w trakcie nagrywania kolejnego albumu.

Singiel, który będzie promował nowy krążek nosi tytuł „Zmysłów taniec”. Autorem muzyki jest Robert Gawliński, a tekst napisał Rafał Bryndal. Jak tłumaczy popularny „Panas”, utwór jest zabawną, współczesną historią o miłości zdezorientowanego faceta. Zdjęcia do teledysku nagrywano pod warszawskim Mostem Gdańskim, a na plan sprowadzono piękne, zabytkowe auto.

- Lubię występować przed kamerą. Zdarzało mi się grać epizody filmowe, a nawet główną rolę u pani Doroty Kędzierzawskiej jakieś dwadzieścia lat temu. Dostałem tam dużą rolę męską, więc mam doświadczenie. To uczy pokory i cierpliwości, które się potem przydają na planach klipów. Wiem jak to się robi, lubię i mam z tego frajdę - mówi artysta w rozmowie z POLSAT.PL.

Utwór „Zmysłów taniec” ma promować kolejną, solową płytę legendarnego wokalisty. - Krążek ukaże się dopiero jesienią, ale już teraz chcemy pokazać ludziom w jakim kierunku idziemy - zaznacza Janusz Panasewicz.

Dlaczego zdecydował się na wydanie materiału pod własnym nazwiskiem? - Nagrałem wiele płyt, ale każda jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Bardzo lubię nagrywać z Lady Pank, ale solowa płyta, to coś innego. To inne napięcie, inni ludzie. Wszystko biorę na swoje plecy i ja za wszystko odpowiadam - tłumaczy.

Janusz Panasewicz podkreśla, że mimo wielu lat spędzonych w show-biznesie nie ma dość. - Owszem, są dni kiedy jestem zmęczony. Niedawno zakończyliśmy wiosenną trasę koncertową. Wyjechałem na tydzień i wciąż myślałem o domu. Ale jak się to robi, to się odpoczywa, a za chwilę tęskni za pracą. Ja akurat dobrze się z tym czuję. Cieszę się, że mam takie zajęcie, a nie inne - podsumował.

Joanna Grochal, fot. Michał Caliński

Zobacz galerię zdjęć z planu teledysku Janusza Panasewicza do piosenki „Zmysłów taniec”.

Idol” w każdą środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
W „Idolu” disco i dance. Odpadła pierwsza finalistka
Juror „Idola” nie znosi swojego głosu i śpiewu
Granie na ulicy? Co na to jurorzy „Idola”?
O których kandydatach myślał Janusz Panasewicz?
Nowa przyjaźń wśród jurorów programu „Idol”

Komentarze
© Polsat 2020