2017-04-05

Cleo: Zawsze onieśmielałam mężczyzn. Bali się...

0

Wokalistka była gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Opowiedziała m.in. jak to jest być „Pierwszą Słowianką RP” oraz o relacjach damsko-męskich. - Stawiam na przyjaźń w związku - podkreśliła Cleo.

- Dla mnie Joasia, a dla całej Polski Cleo - powiedział Krzysztof Ibisz, przedstawiając swojego gościa. Artystka pochodzi ze Szczecina i nazywa się Joanna Klepko. Choć Pomorze na zawsze zostało w jej sercu, lata burzy i naporu spędziła na warszawskim Ursynowie. Ukończyła SGGW i jest architektem krajobrazu. Wbrew marzeniom rodziców nie przestawała śpiewać. Najchętniej gospel. Wówczas poznała Donatana, który zaangażował wokalistkę do współpracy. Jej efektem jest hit „My Słowianie”. W krótkiej spódniczce stała się ikoną słowiańskiego seksapilu. Cleo nie chce być jednak wyłącznie „Pierwszą Słowianką RP”. Ma apetyt na znacznie więcej.

- Projektuję swoje ubrania - powiedziała artystka w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. - Chcę się wyróżniać, a scena daje fajne pole do popisu. Pokazuję swoją kreatywność - dodała. - Kobieta renesansu - podsumował prowadzący. W programie „Demakijaż” Cleo opowiedziała także o swojej znajomości i współpracy z gwiazdami polskiego hip-hopu. - To byli też moi koledzy z osiedla. Na przykład Pezet - wskazała. - Mężczyźni zawsze się mnie bali. Onieśmielałam ich. Krępowali się mną - dodała.

Wokalistka zaznaczyła, że zawsze z dystansem podchodziła do różnych propozycji muzycznych. Dobrze wspomina współpracę z Donatanem. - Był pierwszą osobą, która gdy coś obiecała, to spełniła swoje obietnice - powiedziała. Pojawił się także wątek Eurowizji. Ta przygoda była dla Cleo dużym wyzwaniem i próbą nerwów. - Dzięki polskim flagom na widowni udało mi się pokonać stres i dać z siebie wszystko - podkreśla wokalistka.

- Z dnia na dzień stałaś się boginią słowiańskiego seksu - wskazał Krzysztof Ibisz. - Nigdy o tym nie pomyślałam - odpowiedziała Joanna Klepko. - Nie byłam i nie będę typem kokietki. Uważam, że trzeba siebie szanować - dodała artystka. Jak obecnie wyglądają jej relacje damsko-męskie? - Stawiam na przyjaźń w związku, a przyjaciół się nie zdradza - podkreśliła Cleo, dodając, że w tej chwili jest singielką. - Nie szukam niczego na siłę, jeśli coś ma się pojawić, to się pojawi. Trzeba być przede wszystkim dobrym dla siebie - podsumowała.

Michał Pogodowski

Demakijaż” we wtorki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Otylia Jędrzejczak o swoich wzlotach i upadkach
Kulisy amerykańskiego snu Katarzyny Wołejnio
Jakie sekrety skrywa Magdalena Cielecka?
Jessica Mercedes Kirschner nie boi się krytyki
Eva Rich: Marzenia się spełniają. Wystarczy chcieć
Iza Miko chodziła na spotkania AA, aby coś zjeść
Joanna Moro nie boi się szczerze mówić o uczuciach
Anita Sokołowska o śmierci ojca i wielkiej miłości
Barbara Kurdej-Szatan zdradza swoje sekrety
Krzysztof Ibisz skłonił do zwierzeń Katarzynę Figurę
Poznaj bliżej Kasię Zielińską! Jakich tematów nie lubi?

Komentarze