2017-03-21

Kulisy amerykańskiego snu Katarzyny Wołejnio

0

Aktorka, modelka i producentka szczerze opowiedziała o życiu i pracy za oceanem. - Jeśli myślicie, że w Los Angeles jest łatwo, zobaczcie „Demakijaż” - tak prowadzący program Krzysztof Ibisz zachęcał do obejrzenia odcinka z Katarzyną Wołejnio.

Studiowała na Sorbonie, a w Stanach Zjednoczonych ukończyła wiele prestiżowych kursów w renomowanych szkołach aktorskich. Zanim osiadła na stałe w Los Angeles mieszkała w Warszawie, Paryżu i Miami. Polscy widzowie znają ją głównie jako jedną z bohaterek serialu „Żony Hollywood”.

Za jej nazwiskiem kryje się jednak znacznie więcej. Katarzyna Wołejnio w cyklicznym programie na POLSAT CAFE zdradziła szczegóły dotyczące zarówno sfery obyczajowej, jak i życia w „Mieście Aniołów”. Porusza również kwestie traktujące o robieniu kariery za oceanem.

- Grasz może niewielkie role, ale za to z wielkimi gwiazdami - wskazał Krzysztof Ibisz. - Los Angeles wygląda tak, jak w filmie „La La Land”. Ludzie faktycznie pracują w kawiarni i czekają na esemesa z informacją, czy idą na casting - opisała Wołejnio. - Albo się ma „luck”, albo się go nie ma - podkreśliła aktorka.

Urodziła się w Nysie i chociaż w dzieciństwie miała wiele odważnych marzeń, nigdy nie śniła o Ameryce. Dziś posiada piękną willę w Los Angeles, a do grona jej przyjaciół należą m.in. Pierce Brosnan, Sofia Vergara czy George Clooney. Zagrała w wielu filmach ze znakomitymi gwiazdami Hollywood, takimi jak Sharon Stone czy Val Kilmer. Teraz Katarzyna Wołejnio mieszka w Polsce, bo tu odnalazła wielką miłość. - Nie myślałam, że tyle ci zdradzę - stwierdziła aktorka po rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Michał Pogodowski

Demakijaż” we wtorki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Jakie sekrety skrywa Magdalena Cielecka?
Jessica Mercedes Kirschner nie boi się krytyki
Eva Rich: Marzenia się spełniają. Wystarczy chcieć
Iza Miko chodziła na spotkania AA, aby coś zjeść
Joanna Moro nie boi się szczerze mówić o uczuciach
Anita Sokołowska o śmierci ojca i wielkiej miłości
Barbara Kurdej-Szatan zdradza swoje sekrety
Krzysztof Ibisz skłonił do zwierzeń Katarzynę Figurę
Poznaj bliżej Kasię Zielińską! Jakich tematów nie lubi?

Komentarze