2017-03-15

Jakie sekrety skrywa Magdalena Cielecka?

0

Popularna aktorka była kolejnym gościem Krzysztofa Ibisza w „Demakijażu”. Miłość, droga zawodowa oraz poglądy na życie. O tym wszystkim szczerze rozmawiała z prowadzącym program na antenie POLSAT CAFE.

- Jesteś bardziej otwarta na rozmowy o sobie i o życiu, niż kiedyś - powiedział o Magdalenie Cieleckiej prowadzący „Demakijaż” Krzysztof Ibisz. Artystka znana m.in. z filmów „Egoiści” czy „Katyń” chętnie podzieliła się swoimi wspomnieniami z dzieciństwa, opowiedziała o ścieżce swojej kariery i relacjach z mężczyznami.

Debiutowała w filmie „Pokuszenie”. Dzieło wyreżyserowane przez Barbarę Sas było dla Magdaleny Cieleckiej przepustką do dalszej kariery. Jako aktorka filmowa grała w najciekawszych tytułach polskiego kina, a z reżyserem Grzegorzem Jarzyną stała się częścią artystycznej rewolucji w polskim teatrze.

Buduje swój świat z daleka od skandali, choć jej życie osobiste stanowi mocny punkt w zainteresowaniu mediów. - Za wzór mam Krystynę Jandę i Meryl Streep - powiedziała o swoich aktorskich idolkach. Zanim wybrała karierę sceniczną, miała zostać nauczycielką. - Teraz myślę, że spełniałabym się jako kierowca autobusu. Pojawia się u mnie taka tęsknota - oznajmiła z uśmiechem w „Demakijażu”.

Magdalena Cielecka przez wiele lat stroniła od afiszowania się ze swoją prywatnością. Ostatnio uchyla rąbka tajemnicy. W wywiadach opowiadała m.in. o alkoholizmie ojca. Tak też było podczas rozmowy z Krzysztofem Ibiszem. - Jestem pewna, że to co wynosimy z domu jest naszym potencjałem, zarówno budującym, jak i rujnującym - powiedziała. - Nie ma co się na to obrażać. To jest część mnie, którą trzeba w życiu wykorzystać - podkreśliła. - Mama wyposażyła mnie w miłość. To rodzaj wewnętrznego światła - dodała aktorka. W „Demakijażu” zdradziła, że kiedy była dzieckiem, jej ukochany pies, odgryzł jej kawałek ucha. - Babcia zdezynfekowała nożyczki i wyrównała mi to ucho - wspomniała.

Aktorka w programie Krzysztofa Ibisza podzieliła się także swoimi refleksjami o miłości. - Grzegorz Jarzyna wyglądał trochę jak nie z tego świata. Trochę jak freak - powiedziała o swoim wieloletnim partnerze. - Byłaś jego muzą - dodał Krzysztof Ibisz. - Żyliśmy sztuką i miłością - wskazała artystka. - Mój związek z Andrzejem Chyrą został wręcz zdokumentowany - zdefiniowała swoją relację z aktorem.

Obecna miłość Magdy Cieleckiej ma na imię Dawid. Poznali się w Izraelu. Wybranek aktorki początkowo nie wiedział, kim ona jest. - Mój partner ma korzenie polsko-żydowskie i jest przewodnikiem po historii - powiedziała i zaznaczyła, że gdy jest się dojrzałym, to trudniej się zakochać, niż jak ma się dwadzieścia lat. - Lubię być w związku. Czekałam na niego. Nie widzę siebie w modelu „jeden” - dodała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

W jaki sposób myśli o swojej przyszłości? - Życzyłabym sobie, żebym mogła grać do późnej starości. Danuta Szaflarska udowodniła, że można być na scenie do 102 lat - podsumowała Magdalena Cielecka.

Michał Pogodowski

Demakijaż” we wtorki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Jessica Mercedes Kirschner nie boi się krytyki
Eva Rich: Marzenia się spełniają. Wystarczy chcieć
Iza Miko chodziła na spotkania AA, aby coś zjeść
Joanna Moro nie boi się szczerze mówić o uczuciach
Anita Sokołowska o śmierci ojca i wielkiej miłości
Barbara Kurdej-Szatan zdradza swoje sekrety
Krzysztof Ibisz skłonił do zwierzeń Katarzynę Figurę
Poznaj bliżej Kasię Zielińską! Jakich tematów nie lubi?

Komentarze