2017-02-26

Jak siostra Rita wpłynie na zdrowie pacjentów?

0

Katarzyna Glinka dołączyła do obsady serialu „Daleko od noszy - Reanimacja”. Uważana za jedną z bardziej atrakcyjnych polskich aktorek zagra rolę siostry Rity. Kim będzie jej postać i jak odnajdzie się w szpitalu?

- Nie ukrywam, że z wielką przyjemnością dołączyłam do ekipy - powiedziała. - To wspaniali ludzi i cudowni koledzy, których spotykałam już wcześniej. Nie ma tej bariery, że dopiero się poznajemy - zaznaczyła, przypominając swój udział w serialu „Szpital na perypetiach”, który w latach 2001-2003 był emitowany w Polsacie, a później jego kontynuacją było „Daleko od noszy”. Grała wtedy siostrę Aśkę, Joannę Igiełko, nazywaną „Nową”. Teraz też będzie trochę nowa...

Czym widzów zaskoczy Rita? - Moja postać jest stewardessą, która postanowiła odmienić swoją drogę życia i zatrudnić się jako pielęgniarka. Nie zna się na nowych obowiązkach, a na sali operacyjnej nie wie jak asystować podczas zabiegu - opisała swoją bohaterkę. - Całość oczywiście wywoła nie raz zabawne sytuacje - zaznaczyła.

To oczywiście nie wszystko. Aktorka, która w 2016 roku zdecydowała się na rozbieraną sesję i przyciąga wzrok wielu mężczyzn, wplącze się w serialu w wątek miłosny. Co się stanie? - Aby odzyskać serce Rity, jej były chłopak zostanie pacjentem miejskiego szpitala - zdradziła Katarzyna Glinka. Z pewnością wynikną z tego zabawne sytuacje.

- W Polsce mamy duże poczucie humoru, lubimy się śmiać i dlatego ten serial cieszył się powodzeniem - zaznaczyła, zapraszając na nowe odcinki. - Do tego świetni aktorzy i mamy klucz do sukcesu - dodała. Nikogo chyba zachęcać nie trzeba. Nie tylko fani aktorki chcą przekonać się jak siostra Rita poradzi sobie z nowymi obowiązkami i czy nie spowoduje palpitacji serca u pacjentów.

Maksymilian Jaworowski

Daleko od noszy - Reanimacja” od 4 marca w każdą sobotę o godz. 16:15.
Wszystkie odcinki można wcześniej oglądać na platformie IPLA.TV.

Zobacz także:
Co się zmieni po reanimacji „Daleko od noszy”?
Hanna Śleszyńska: Myślimy o Ani Przybylskiej

Komentarze