2017-02-10

Oto psycholog z serialu „Niania w wielkim mieście”

0

- Każdego człowieka dogania przeszłość - mówi Przemysław Sadowski. Aktor w rozmowie z POLSAT.PL opowiedział o roli Jacka, dziecięcego psychologa, który wspólnie z Moniką, graną przez Kamillę Baar-Kochańską, prowadzi agencję „Nianie na zawołanie”.

- Serial jest wielowątkowy, ale akcja skupia się na młodej dziewczynie z małego miasta, która przyjeżdża do Warszawy i znajduje dość przypadkowo pracę w agencji niań - mówi Przemysław Sadowski. Popularnego i lubianego aktora zobaczymy w jednej w głównych ról nowego serialu Telewizji POLSAT.

„Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany, która po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, jednak bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki, aby znaleźć dobrą pracę, są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

- Główna bohaterka w nowym miejscu pracy poznaje mężczyznę. Wynikają z tego przeróżne komplikacje. Okazuje się, że ten facet nie do końca jest wolny. Niemniej, pojawia się uczucie, miłość. Rodzi to pewne perturbacje i rzutuje na losy postaci - opowiada Przemysław Sadowski. - Gram psychologa o imieniu Jacek. Wspólnie z Moniką, w którą wcieliła się Kamilla Baar-Kochańska, prowadzę agencję niań. Pracuje w niej Dana. Między nami rodzi się sympatia i nie jest to prosta sprawa. Mam wcześniejsze zobowiązania - zaznacza w rozmowie z POLSAT.PL.

- W pewnym wieku każdy człowiek ma jakąś przeszłość, która go dogania. W związku z tym tworzą się różne zawirowania - wskazuje aktor. - Jest to serial współczesny. Opowiadamy w nim o ludziach, którzy żyją tu i teraz. Muszą mierzyć się z problemami, które aktualnie nas dotykają. Między innymi na tym będzie polegała siła tego serialu - podkreśla Przemysław Sadowski.

Scenarzyści zadbali o widzów. Będą romanse, toksyczne związki, trudne przyjaźnie poddawane wielu próbom. Pojawią się troski i kłopoty, wynikające z opieki nad dziećmi. Niania będzie musiała zmierzyć się nie tylko ze swoimi problemami. Zazdrość, konkurencja, problemy zdrowotne, przemoc, ale również odpowiedzialność, wzajemna pomoc i miłość.

- Bardzo podoba mi się to, że praktycznie w każdym odcinku pojawiają się sprawy związane z wychowywaniem dzieci. Spotykamy się z sytuacjami, które mają miejsce w realnym życiu. Są to często bardzo kontrowersyjne przypadki, dotyczące rodzin i losów dzieci. W tym serialu naprawdę dużo się dzieje. „Niania w wielkim mieście” będzie nie tylko zabawna, ale też w jakiś sposób mądra - podsumowuje serialowy psycholog z burzliwą przeszłością i zaprasza widzów na dwanaście odcinków nowego serialu!

Michał Pogodowski

„Niania w wielkim mieście” od 7 marca w każdy wtorek o godz. 21:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Intrygująca osobowość szefowej agencji niań
Kto jest kim w serialu „Niania w wielkim mieście”
Nowość w Polsacie! „Niania w wielkim mieście”
Poznajcie nianię, która pomaga nie tylko dzieciom - wywiad z Magdaleną Lamparską dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2019