2017-02-07

Pani Eli bardzo brakowało „Idola”! Wam także?

0

- Myślałam, że ten format wróci wcześniej - mówi. Najważniejsze, że już jest! Elżbieta Zapendowska, która oceniała kandydatów także w poprzednich czterech edycjach „Idola”, cieszy się z powrotu kultowego programu na antenę.

- „Idol” ma bardzo fajną formułę - wskazuje najsłynniejsza specjalistka od emisji głosu w kraju. - Uczestnicy śpiewają a capella, co jest dla nich dużo trudniejsze. Czasem tylko wspomagają się fortepianem lub gitarą. Taki występ jest za to łatwiejszy do oceny dla jurorów. Mamy jak na dłoni wszystkie mankamenty i zalety wokalistów. Tylko tak można sprawdzić, czy ktoś potrafi śpiewać - podkreśla zalety programu.

Czego można spodziewać się po „Idolu”, który wcześniej emitowany był w latach 2002-2005? - Jestem przekonana, że ta edycja będzie inna niż wszystkie poprzednie! Minęło ponad dziesięć lat i zmieniło się społeczeństwo - zaznacza Elżbieta Zapendowska. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jaki powinien być idealny kandydat na idola i ile nowych muzycznych gwiazd pojawi się dzięki programowi.

Maksymilian Jaworowski

Idol” od 15 lutego w każdą środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
On nie śpi w nocy, a ona nie ma z tym problemu
Ewa Farna rozpłakała się w pierwszym odcinku!
Maciej Rock: To będzie piękna edycja „Idola”
Dramatyczny apel jurorów „Idola”: Nie róbcie tego!
Wiemy w kim kocha się Elżbieta Zapendowska
Ewa Farna: Moją ulubioną gwiazdą z „Idola” jest…
Co o kandydatach na „Idola” sądzą jurorzy?
„Idol” powraca! Kultowy program już od 15 lutego!
Janusz Panasewicz: Idol musi mieć osobowość

Komentarze