2017-01-31

Co o kandydatach na „Idola” sądzą jurorzy?

0

Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz wyrazili swoją opinię. Jak oceniają występy podczas castingów i czy uczestnicy polubili jurorów „Idola”?

Już 15 lutego o godz. 20:00 Telewizja POLSAT wyemituje pierwszy odcinek nowej edycji kultowego programu „Idol”! Jak się okazuje, początki były trudne nie tylko dla uczestników - swoje pierwsze kroki w składzie jurorskim telewizyjnego show stawiają Wojciech Łuszczykiewicz (lider zespołu Video) i legenda polskiego rock’n’rolla - Janusz Panasewicz (Lady Pank). Jakie są ich wrażenia po pierwszych castingach?

- Mam mieszane uczucia. Kiedy wchodziłem rano na casting i widziałem uczestników, czułem, że wszyscy mnie lubią. Kiedy wychodziłem, nie miałem już takiego uczucia - tak swoje pierwsze wrażenia podsumował Wojtek Łuszczykiewicz.

Janusz Panasewicz jest bardziej optymistyczny: - Pierwsze koty za płoty. Na razie jest cudownie. Zobaczymy, co dalej. Dla nas wszystkich to nowe doświadczenie. Razem się docieramy, poznajemy. Pojawiają się fantastyczni młodzi ludzie. Na pewno im dalej, tym będzie jeszcze lepiej - powiedział.

Trwające wiele dni i odbywające się w całej Polsce precastingi i castingi pozwoliły jurorom wyłonić z ponad trzech tysięcy uczestników kilkaset osób, które otrzymały przepustkę do tzw. etapu teatralnego. Po występach w teatrze czas na ostatni etap, czyli odcinki na żywo, w których zobaczymy już tylko tych najlepszych! Idola wybiorą - jak zwykle - widzowie, w głosowaniu SMS.

Kto uwiedzie publiczność i zostanie nowym idolem przekonamy się już wiosną.

Powrót programu „Idol” sprawił, że tysiące młodych ludzi z całej Polski stawiło się na castingach w Gdyni, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Każdy z nich miał jedno marzenie - zdobyć uznanie jury i wygrać program.

Kandydaci na nowego idola prezentowali a capella lub z towarzyszeniem instrumentu szeroki repertuar wokalny. Od popu, przez rock, reggae, hip hop, a nawet operę.

„Idol” od 15 lutego w każdą środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Studniówka jurorów „Idola”. Co wtedy robili?
„Idol” powraca! Kultowy program już od 15 lutego!
Wokalista Video czwartym jurorem programu „Idol”
Janusz Panasewicz: Idol musi mieć osobowość
Ewa Farna została jurorką programu „Idol”

Komentarze