2017-01-13

Wojciech Błach z żoną na egzotycznych wakacjach

0

Po zdjęciach do „Pierwszej miłości” aktor wyjechał na słoneczny urlop. Wraz z żoną Agnieszką udali się w podróż do Tajlandii i Birmy. Para pochwaliła się fotografiami z dalekiego wyjazdu w mediach społecznościowych.

Wojciech Błach po mroźnym planie serialu „Pierwsza miłość”, gdzie na szczycie Kasprowego Wierchu nagrywał scenę ślubu Michała z Marysią (Aneta Zając), zmienił otoczenie.

Aktor nie kryje podziwu dla swojej żony. Opis #mywifeisthebest mówi wszystko: „moja żona jest najlepsza”. Trzymamy kciuki, żeby Michał z Marysią byli co najmniej tak szczęśliwi jak Państwo Błachowie!

Co łączy parę poza podróżami po egzotycznych krajach? Agnieszka występowała w Teatrze IMKA w sztuce reżyserowanej przez Wojciecha. Tam się poznali i tam kształtowało się ich uczucie. - Nasza znajomość rozwijała się naturalnie. Podróżowaliśmy, poznawaliśmy się i z czasem było jasne, że chcemy założyć rodzinę - wyznał.

Jedno jest pewne. Dziewiętnaście lat młodsza od aktora studentka filologii angielskiej chce zbudować z nim związek na długie lata. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, marzyła o domku z gospodarstwem. Życzenie spełniło się, bo zamieszkali razem pod Warszawą.

Agnieszka Giza jest drugą żoną Wojciecha Błacha. Dziesięć lat temu aktor wziął ślub cywilny z pierwszą żoną, ale małżeństwo zakończyło się już po roku, natomiast owocem związku z aktorką Kamilą Baar jest syn Bruno.

Maksymilian Jaworowski

Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Marysia i Michał są już serialowym małżeństwem
„Najważniejsze są dla mnie sceny z… facetami”
Klaudia Halejcio o rozstaniu z Tomaszem Barańskim
Wyjątkowe emocje w 2017 roku w „Pierwszej miłości”
Patryk Pniewski: Prezenty od fanów są najważniejsze!

Komentarze
© Polsat 2018