2017-01-03

Wyjątkowe emocje w 2017 roku w „Pierwszej miłości”

0

- Losy Michała i Marysi splotą się w górach - zapowiada Wojciech Błach. - Właśnie tam sięgną szczytów - dodaje odtwórca roli Michała w serialu „Pierwsza Miłość”. - Moją bohaterkę czekają kolejne zawirowania - wtóruje Aneta Zając, grająca postać Marysi.

Aneta Zając, Wojciech Błach, Anna Romanowska oraz Ewa Jakubowicz, aktorzy grający w „Pierwszej Miłości” uchylili rąbka tajemnicy, dotyczącej dalszych losów granych przez nich bohaterów oraz zdradzili jak wyglądały ich początki na planie.

- Atmosferę, jaką tworzy wokół serialu reżyser Krzysztof Łebski, uważam za wręcz idealną. Już po dwóch miesiącach zacząłem czuć się swobodnie - mówi Wojciech Błach w rozmowie z IPLA.TV. - Pierwsze zdjęcia do serialu, w jakich brałam udział, miały miejsce w lipcu 2004 roku. Nie ukrywam, stresowałam się - wspomina z uśmiechem Aneta Zając. Pomimo młodego wieku i dużej odpowiedzialności, aktorka z satysfakcją wspomina pracę przy serialu. - Od samego początku dobrze czułam się na planie. Tworzyliśmy i tworzymy fajną ekipę. Wszyscy bardzo sobie pomagamy. Do tej pory jest bardzo sympatycznie - podkreśla aktorka.

Jak odnajdują się w swoich rolach? - Postać, którą gram, jest architektem. Zaczynając pracę skupiłem się na zawodzie odtwarzanego bohatera. Michał jest facetem bardzo dobrze humanistycznie ukształtowanym z jednoczesnym podparciem ścisłego umysłu. To ma wpływ na damsko-męskie relacje. Michał ma jednocześnie w sobie dużo wrażliwości, ale i racjonalności - zaznacza Wojciech Błach. - Prywatnie bardzo mu tego zazdroszczę - dodaje aktor, znany także m.in. z serialu „Skazane”.

Jaka przyszłość czeka Michała i Marysię, których uczucia były wielokrotnie wystawiane na poważne wyzwania? - Będą kolejne zaręczyny. To już chyba szósty pierścionek zaręczynowy... Oby w końcu jedna obrączka zabłysnęła na palcu Marysi. Uwielbiam góry. Tam będą wędrować ich losy. Sięgną szczytów - mówi aktor. - Marysia to postać, która nie pozwala aktorowi się nudzić. Wkrótce spotkają ją kolejne zawirowania - dodaje Aneta Zając w rozmowie z IPLA.TV.

Aktorka już od dwunastu lat wciela się w jedną z głównych bohaterek. Jak się zmieniła przez ten czas? - Dojrzała. Stała się kobietą. Ma córkę i przynajmniej na razie, w miarę poukładane życie. Często spotykają ją przygody, które burzą jej spokój. Pomimo tego, że Marysia bardzo dużo przeszła, to większość scen wspominam z uśmiechem na twarzy. Utkwił mi w pamięci na przykład taniec na rurze - mówi Aneta Zając. Czego wkrótce mogą spodziewać się widzowie „Pierwszej miłości”? - Może będziemy mieli do czynienia z wątkiem kryminalnym? Zobaczymy - dodaje tajemniczo.

Bardzo dużo Anecie Zając zawdzięcza Ewa Jakubowicz, czyli serialowa Melka. - Otoczyła mnie troską i wprowadziła do serialu - podkreśla. Początki były bardzo trudne dla młodej aktorki. Rola stanowiła spore wyzwanie. - Przez pierwszy miesiąc grałam wyłącznie w plenerach. Był listopad, bardzo zimno, a ja jako uciekinierka z poprawczaka nie miałam na sobie zbyt wielu ubrań. Ekipa przyjęła mnie bardzo gorąco i to wynagrodziło pogodowe kaprysy sprzed dwóch lat - zaznacza Ewa Jakubowicz w rozmowie z IPLA.TV.

- Melka jest postacią, która ma szeroki wachlarz możliwości. Nigdy nie wiadomo, czego się po niej spodziewać. Czasem zaskakuje mnie samą - mówi aktorka. Czy jest podobna do Ewy Jakubowicz w życiu prywatnym? - Każdą postać staram się budować w oparciu o siebie. Ona ma dużo z mojego uporu i chęci realizacji celów - wskazuje. Jakie będą jej dalsze losy w serialu? - Pierwszą miłością Melki był Krystian. Ale czy rzeczywiście ta pierwsza miłość w wypadku Melki była naprawdę pierwsza? - tego zapewne dowiemy się w kolejnych odcinkach, uważa Ewa Jakubowicz.

Elżbieta Romanowska, znana m.in. z „Dancig With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, gości na ekranach „Pierwszej Miłości” od niedawna, ale zdążyła zaskarbić sobie sympatię widzów. - Moja bohaterka, Karolina Kazanowa ma rogatą duszę. To bardzo energiczna kobieta o ogromnym temperamencie. Ma swój charakter i zdanie. Nie zawsze potrafi przyznać się do błędu - uważa aktorka, która chętnie zdradziła IPLA.TV kilka tajemnic o nowych wątkach w serialu. - Będzie się działo. W Wadlewie zdarzą się liczne kradzieże. Kazanowej ukradną półtorej tony węgla! Nie będzie miała jak ocieplić domu. Do akcji wkroczy wówczas jej wybranek. Sewerynowi i Kazanowej uda się przetrwać życiowe problemy. Przy wsparciu ukochanego, Karolina postanowi otworzyć szkołę tańca - pobudza ciekawość Anna Romanowska. Jak zakończy się ta sprawa oraz inne historie? Szczegóły już w najbliższych premierowych odcinkach!

Michał Pogodowski

Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj w IPLA.TV:
Wojciech Błach uwielbia góry!

Aneta Zając: Lubię jak Marysia wpada w kłopoty Ewa Jakubowicz: Jestem bardzo uparta Elżbieta Romanowska założy szkołę tańca!

Zobacz także:
Patryk Pniewski: Prezenty od fanów są najważniejsze!

Komentarze
© Polsat 2020