2016-10-11

Joanna Moro nie boi się szczerze mówić o uczuciach

Krzysztof Ibisz namówił aktorkę do wyznań. Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pokazała w programie „Demakijaż” swoją najprawdziwszą twarz.

Serialowa rola Anny German, legendarnej piosenkarki, przyniosła jej dużą popularność i odmieniła zawodowe życie. Potem wzięła udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem i zajęła drugie miejsce, a teraz widzowie Polsatu śledzą jej muzyczne wcielenia w sobotnie wieczory. Jaka jest naprawdę Joanna Moro?

Aktorka urodziła się w polskiej rodzinie zamieszkałej w Wilnie. Jej rodzinny dom był przepełniony śpiewem, muzyką i sztuką. - Bardzo mocno odczuwałam polskość. Byliśmy mniejszością narodową na Litwie, więc walczono u mnie w domu, żeby język polski był poprawnym językiem, żeby znać literaturę polską i historię - zaznaczyła. - Polska jawiła mi się jako kraj wolny, otwarty, kolorowy i zawsze tutaj się dobrze czułam - dodała.

Jej największym i najwierniejszym mentorem jest babcia Janina. - Uśmiechaj się - zawsze powtarzała wnuczce Joannie. To dlatego aktorka w życiu walczy o dobro i nie przestaje w nie wierzyć. - Jestem wiecznie uśmiechnięta, jestem wiecznym dzieckiem, dlatego niektórzy mogą odbierać mnie jako osobę frywolną, ale ja bardzo mocno stąpam po ziemi - dodała.

Początki w Polsce nie były jednak dla niej łatwe. - Swoje smutki i trudne chwile zawsze wypłakuję. Było bardzo rzewnie - zdradziła. - Myślałam, że jestem inna i ta moja inność nie jest właściwa. Ja ciągle mam poczucie, że coś może być nie tak, że coś jest niezrozumiałe lub nie na miejscu… - wskazała na przyczynę swoich słabości.

Prowadzący „Demakijaż” Krzysztof Ibisz spytał również o to, kiedy mocniej bije jej serce i czy podkochiwała się w facetach. - Generalnie mężczyźni mi się podobają - wyznała. Na których aktorów zwróciła uwagę na studiach? Co sprawiło, że bez pamięci zakochała się w swoim obecnym mężu? Jak wyglądał ich ślub?

Demakijaż” w poniedziałki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Zobacz program „Demakijaż” z Joanną Moro w IPLA.TV. Zobacz także:
Anita Sokołowska o śmierci ojca i wielkiej miłości
Barbara Kurdej-Szatan zdradza swoje sekrety
Krzysztof Ibisz skłonił do zwierzeń Katarzynę Figurę
Poznaj bliżej Kasię Zielińską! Jakich tematów nie lubi?