2016-09-19

Barbara Kurdej-Szatan zdradza swoje sekrety

Aktorka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swoim życiu.

Barbara Kurdej-Szatan - zawsze uśmiechnięta i szalona, polska legalna blondynka - była gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”.

Aktorka jest jedną z najbardziej pożądanych telewizyjnych osobowości i laureatką dwóch Telekamer. Zawsze fascynował ją świat muzyki i zawsze chciała występować na deskach estrady. Przez dwa lata uczyła się w klasie fortepianu, a przez sześć wiolonczeli w szkole muzycznej. Już jako mała dziewczynka spędzała bardzo dużo czasu w opolskim amfiteatrze przyglądając się próbom do festiwalowych koncertów, a będąc nastolatką pracowała przy opolskim festiwalu... jeżdżąc na rowerze i rozwożąc zaproszenia dla VIP-ów.

Długo nie mogła się zdecydować co wybrać: śpiew czy aktorstwo. Dzisiaj robi to, co kocha, czyli jedno i drugie. Jest w tym świetna, a widzowie ją kochają. Uwielbia kawały o blondynkach, a córeczka Hania dodała jej pewności siebie.

Czy spotyka się z opiniami, że to, co osiągnęła zawdzięcza jedynie pomyślnemu zbiegowi okoliczności? - Tak, to w internecie najczęściej czytam, bo na razie nikt nie odważył mi się jeszcze powiedzieć tego w twarz - przyznała. - Zdarzają się jakieś kretyńskie tytuły, np. „Z reklamy do teatru”. To mnie naprawdę irytuje, bo ja w teatrze grałam już dużo wcześniej - dodała.

Swojego męża Rafała Szatana poznała w pracy przy musicalu „Hair”, w którym ostatecznie nie wystąpiła. Ich pierwsza randka nastąpiła kilka miesięcy po premierze. - Umówiliśmy się na basenie. Byłam totalnie wyluzowana. Nie zastanawiałam się nad tym i może dlatego dobrze wyszło - wyznała. Oświadczyny też były „na sportowo”, a rodzice doznali szoku!

Co wprawiło w zdumienie rodziców? Jaka była jej pierwsza miłość? Z kim zrywała aż sześć razy? O co i jak często sprzecza się z mężem?

Demakijaż” w poniedziałki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Zobacz program „Demakijaż” z Barbarą Kurdej-Szatan w IPLA.TV.

Zobacz także:
Krzysztof Ibisz skłonił do zwierzeń Katarzynę Figurę
Poznaj bliżej Kasię Zielińską! Jakich tematów nie lubi?