2016-08-19

Katarzyna Nosowska zachwycona nowym szefem „Hell's Kitchen”

Szóstą edycję „Hell's Kitchen-Piekielna Kuchnia" poprowadzi Michał Bryś, którego niezwykle ceni Katarzyna Nosowska. Co artystka mówi o nowym prowadzącym?

Katarzyna Nosowska i Michał Bryś poznali się kilkanaście lat temu podczas pracy na planie m.in. klipów „Cztery pory” zespołu Hey i „Zoli” Kasi Nosowskiej. Do dziś wokalistka i nowy szef „Hell's Kitchen-Piekielna Kuchnia” mają ze sobą świetny kontakt, a artystka nie szczędzi mu komplementów.

- Michał jest jedną z tych osób, których poznanie będę rozpamiętywać z zachwytem, kiedy strudzona potężnie życiem zasiądę w bujanym fotelu otoczona wiankiem wnucząt. Zawdzięczamy mu jako artyści dopełnienie naszych piosenek absolutnie wspaniałymi klipami i tę działalność rozpoznawaliśmy długo jako wiodącą. Z resztą do dziś trudno nam powtórzyć ten rodzaj satysfakcji. Jakież było nasze zdziwienie, gdy po raz pierwszy ugościł nas w swojej autorskiej restauracji. Niezapomniany wieczór i Michał tak bardzo w swoim żywiole, pełen pasji, całkowicie jej dedykowany. Poza tym wielkie poczucie humoru - cecha której wyglądam u znajomych w pierwszej kolejności - wspomina Katarzyna Nosowska.

Przypomnijmy, że Michał Bryś jest szefem kuchni w „L'enfant Terrible”, jednej z najbardziej cenionych obecnie restauracji w Warszawie. Jak Bryś poradzi sobie w roli piekielnego szefa?

Hell's Kitchen-Piekielna" Kuchnia” już 6 września, we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:

Michał Bryś nowym szefem „Hell’s Kitchen-Piekielna Kuchnia”

Kim jest nowy szef „Hell’s Kitchen” Michał Bryś?