2016-06-29

Kulinarne emocje „TOP CHEF” w piłkarskim sosie!

Bartosz Kurek, popularny prezenter i uczestnik nowej edycji programu m.in. o kibicowaniu reprezentacji Polski.

- Nigdy nie typuję wyników, ale myślę, że mecz będzie dobry - mówi POLSAT.PL Bartosz Kurek o piłkarskim spotkaniu Polski z Portugalią podczas UEFA EURO 2016, które biało-czerwoni rozegrają 30 czerwca. - Sądzę, że wykaże się Cristiano Ronaldo, ale wyróżnią się także nasi napastnicy - dodaje dziennikarz znany z anteny POLSAT NEWS.

- Liczę na to, że naszym piłkarzom uda się wyreżyserować kilka fajnych akcji z dużą liczbą podań - twierdzi. - Dla mnie ważniejszy niż wynik, choć ten także ma znaczenie, jest styl w jakim się gra. To styl decyduje w futbolu o wszystkim - podkreśla Bartosz Kurek. Jak zaznacza, na tym turnieju nasza drużyna już zaszła bardzo daleko. Nawet jeśli przegra z Portugalią w dobrym stylu, to nie przyniesie nikomu wstydu.

We wrześniu na antenie Telewizji POLSAT zobaczymy specjalną edycję programu „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni". Tym razem do kuchennej rywalizacji stanie trzynastu uczestników znanych m.in. z ekranów telewizorów, ale nie tylko. Gotować będą: Bartosz Kurek, Małgorzata Kalicińska, Tomasz Oświeciński, Beata Oleszek, Piotr "Vienio" Więcławski, Olga Bończyk, Edyta Pazura, Piotr Galiński, Anita Sokołowska, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Maserak, Maciej Skrzątek (wróżbita Maciej) i Andrzej Bachleda. Ich umiejętności sprawdzą Ewa Wachowicz, Maciej Nowak oraz Wojciech Modest Amaro.

- Do udziału w programie skłoniła mnie ciekawość. Samą propozycją gotowania w programie „TOP CHEF” byłem wręcz zszokowany - mówi Bartosz Kurek. - Nigdy nie widziałem wcześniej tak wielkiej produkcji rozrywkowej od kulis. Zarówno jako obserwator, ani tym bardziej jako uczestnik - zaznacza prowadzący „Nowy Dzień w Polsat News”.

- W programie „TOP CHEF” mam okazję dotknąć wszystkiego od początku do końca. Mogę poczuć emocje, które spora część ludzi odczuwa później przed telewizorami. To jest absolutnie genialne doświadczenie, którego nie zapomnę do końca życia - wskazuje.

- Wiedziałem jacy są jurorzy. Wszyscy byli wcześniej moimi gośćmi w poranku telewizyjnym. Nie mam jednak co liczyć na żadną taryfę ulgową w kulinarnym show - akcentuje Bartosz Kurek. - Wcześniej myślałem, że wiem cokolwiek o gotowaniu, miałem nawet popisowe danie. Teraz zdałem sobie sprawę, że muszę się jeszcze wiele nauczyć i robię to z przyjemnością - mówi POLSAT.PL uczestnik programu „TOP CHEF”.

Michał Pogodowski

Zobacz także, co o nowym show „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni” Bartosz Kurek powiedział w rozmowie z IPLA.TV.