News
Prawie 4 mln widzów przywitało Nowy Rok z Polsatem! - Polsat.pl
To był prawdziwy Sylwester Szczęścia i powrót na Stadion Śląski w wielkim stylu! Na scenie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpiło ponad dwudziestu topowych artystów. Imprezę w Polsacie, w Polsat Go jak i mediach społecznościowych Polsatu relacjonowała aż dziewiątka prowadzących! Gospodarzami sylwestrowego wieczoru byli Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Izabela Janachowska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Krzysztof Ibisz, Patryk Cebulski i Adam Zdrójkowski.
Sylwester Szczęścia: Tak powitaliśmy Nowy Rok 2022! - Polsat.pl
Znakomita zabawa na Stadionie Śląskim w towarzystwie gwiazd. Zobacz występy! Sylwestrowa Moc Przebojów dostarczyła publiczności i widzom radości i optymizmu, a dbali o to prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Marcelina Zawadzka, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz, Patryk Cebulski i Adam Zdrójkowski. Wśród dodatkowych atrakcji nauka tańca, życzenia od światowych gwiazd muzyki oraz wróżby. W nowym 2022 roku życzymy wszystkim dużo szczęścia i radości!
W Sylwestrze Szczęścia każdy znajdzie coś, co kocha - Polsat.pl
Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz zapraszają do wspólnej zabawy na Stadionie Śląskim i przed telewizorami. Prowadzący Sylwester Szczęścia w Polsacie zdradzają też, jaki jest ich przepis na udaną zabawę. Jakie życzenia na nowy 2022 rok mają dla widzów prezenterzy ulubionych programów? Sylwestrowa Moc Przebojów ze Stadionu Śląskiego na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.
Sylwester Szczęścia w rytmie dance. Minelli i Olivia Addams! - Polsat.pl
Znane i uwielbiane na całym świecie artystki w swoich największych przebojach. Minelli oraz Olivia Addams to kolejne gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Pierwsza z nich to królowa muzyki tanecznej, której hit „Rampampam” ma już ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube! Druga z wokalistek podbiła listy przebojów utworem „Stranger”. Takie piosenkarki to gwarancja doskonałej zabawy!
Wideo
Sonda
Wybieram Sylwestra z Polsatem ponieważ...
Znajdź nas na facebooku
Komentarze