News
Polsat SuperHit Festiwal 2023: Drugi dzień na zdjęciach - Polsat.pl
Fotki z Opery Leśnej przypomną wydarzenie transmitowane na żywo 27 maja: obchody 20 lat festiwali Polsatu w Sopocie, a także jubileusze wspaniałych artystów. Golec uOrkiestra, Ira i Maciej Maleńczuk świętowali swoje rocznice podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2023. Radość, wzruszenie i świetna zabawa przy muzyce - przeżyjmy to jeszcze raz!
Polsat SuperHit Festiwal 2023: Pierwszy dzień na zdjęciach - Polsat.pl
26 maja na scenie Opery Leśnej widzowie zobaczyli Koncert Platynowy, w którym wystąpili najpopularniejsi artyści: Agnieszka Chylińska, Doda, Smolasty, Tribbs, Jilia Wieniawa i Maciej Musiałowski. Swoje największe hity znane z rozgłośni śpiewali też bryska, B.R.O., Daria, Ignacy, C-BooL i Sara James w koncercie Radiowy Przebój Roku. Swoje jubileusze tego dnia obchodzili Dawid Kwiatkowski, zespół Bajm i Mazowsze.
Polsat Superit Festiwal 2023 w relacjach gwiazd. Zobacz! - Polsat.pl
Zdjęcia z kulis, filmy z występów w Operze Leśnej i wrażenia przywiezione z Sopotu. Artyści i prezenterzy dzielą się w sieci wspomnieniami z zakończonej już wspaniałej imprezy. Kto wzruszył się do łez? Kto spacerował po plaży z dzieckiem? Kto najpiękniej podziękował fanom za wsparcie? Jaki był Polsat SuperHit Festiwal 2023, który widzowie śledzili w amfiteatrze i na ekranach, w oczach gwiazd?
Jubileuszowy 20. Polsat SuperHit Festiwal hitem oglądalności! - Polsat.pl
Miliony przed telewizorami, największe gwiazdy i wspaniała sopocka publiczność w Operze Leśnej. Tak upłynął weekend w Polsacie. Oglądało nas prawie 7 milionów Polaków! Każdego dnia festiwalu stacja była liderem zarówno w grupie 16-59, jak i 4+. Najlepiej oglądanym widowiskiem był niedzielny Sopocki Hit Kabaretowy, który przyciągnął ponad 4.4 mln widzów.
Wideo
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku