News
Wyjątkowy koncert 20 lat festiwali Polsatu w Sopocie - Polsat.pl
Porywająca publiczność celebracja dwóch dekad wydarzeń stacji w Operze Leśnej. Na legendarnej scenie Maryla Rodowicz, LemON, T.Love, Michał Szpak, Kayah, Kamil Bednarek, Organek, Kaśka Sochacka, Paweł Domagała, Edyta Górniak, Alicja Majewska i Sound'n'Grace. Jakie znane i lubiane przeboje wykonano 27 maja w Sopocie podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2023?
Jubileusz legendy rocka w Sopocie. 35-lecie zespołu IRA - Polsat.pl
Kultowa formacja ze swoimi największymi hitami na Polsat SuperHit Fesitwal 2023. Dowodzona przez Artura Gadowskiego IRA na przestrzeni lat wylansowała wiele przebojów. 27 maja grupa świętowała na scenie trzydziestopięciolecie istnienia. Jak bawiła się publiczność w Operze Leśnej? Jakie niespodzianki przygotował zespół na tę wyjątkową okazję?
Maciej Maleńczuk na 40-lecie kariery w Operze Leśnej - Polsat.pl
Największe hity podczas jubileuszu niezwykle barwnego artysty z Krakowa. Poruszający się z biegłością w rozmaitych stylistykach Maciej Maleńczuk od wielu lat budzi wielkie emocje publiczności. 27 maja na sopockiej scenie zaprezentował przekrój swojej dyskografii podczas wyjątkowego koncertu. Które utwory wybrał i dlaczego? Jaki przebieg miał jego występ podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2023?
25 lat grupy Golec uOrkiestra. Góralska zabawa w najlepsze! - Polsat.pl
Paweł i Łukasz Golcowie obchodzili jubileusz w sopockim amfiteatrze. Bracia wystąpili 27 maja na scenie Opery Leśnej ze swoimi największymi przebojami podsumowującymi ćwierćwiecze istnienia. Nie mogło zabraknąć takich utworów jak: „Ściernisco”, „Crazy is My Life” czy „Lornetka”. Na scenie w Sopocie pojawił się również producent Gromee. Jak dokładnie wyglądały obchody dla Golec uOrkiestra?
Zwiastuny


WIDEO
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku