News
Mikołajkowy Blok Reklamowy ma moc! Ponad 1,7 mln złotych - Polsat.pl
Dziewiętnastą odsłonę akcji oglądało ponad 4,2 mln widzów, dzięki którym Fundacja Polsat otrzyma dla podopiecznych ponad 1,7 miliona złotych. To nieco ponad 145 tysięcy złotych więcej niż w 2021 roku. Cieszący się ogromną popularnością widzów Mikołajkowy Blok Reklamowy został zorganizowany przez Telewizję POLSAT i Biuro Reklamy Polsat Media.
Mikołajkowy Blok Reklamowy 2022. Bardzo dziękujemy! - Polsat.pl
Po raz dziewiętnasty widzowie Polsatu włączyli się w tę wyjątkową charytatywną akcję. Jak co roku 6 grudnia o godz. 18:45 wyemitowane zostało specjalne pasmo reklamowe, a wszyscy oglądający Mikołajkowy Blok Reklamowy wsparli tym samym Fundację Polsat. Całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację jej podopiecznych.
Prawdziwy Mikołaj o akcji Mikołajkowy Blok Reklamowy - Polsat.pl
Artysta Kabaretu Moralnego Niepokoju zachęca do wspierania akcji. Dochód z niej w całości jest przeznaczany na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat. Ponieważ kwota jest obliczana na podstawie oglądalności, artyści apelują, aby jak najwięcej widzów włączyło telewizory i obejrzało Mikołajkowy Blok Reklamowy we wtorek 6 grudnia o godz. 18:45.
Gwiazdy Polsatu wspierają Mikołajkowy Blok Reklamowy - Polsat.pl
Aktorzy, prezenterzy i dziennikarze stacji o charytatywnej akcji 6 grudnia o godz. 18:45. Razem z widzami stacji bohaterowie ich ulubionych programów i seriali wspierają podopiecznych Fundacji Polsat. Wystarczy usiąść przed telewizorem i obejrzeć Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego całkowity dochód jest przeznaczony na pomoc dzieciom. Przyłącz się!
Wideo


Zwiastun

INSTAGRAM

 

Więcej materiałów:

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

 

#JesteśmyDlaDzieci i ich rodziców! Remontujemy i wspieramy szpitale, wyposażając je w nowoczesny sprzęt medyczny. Pomagamy i inspirujemy!

Sonda
Z czym kojarzy Ci się Mikołajkowy Blok Reklamowy?
Znajdź nas na facebooku