News
Magdalena Kasiborska: Miss Polski? Wciąż w to nie wierzę - Polsat.pl
Najpiękniejsza Polka o emocjach podczas finałowej gali. Poznaj ją lepiej! Widzowie po ceremonii w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach są bardzo ciekawi, jaka prywatnie jest Miss Polski 2019. Magdalena Kasiborska zdradziła niektóre szczegóły ze swojego życia w pierwszym telewizyjnym wywiadzie po zwycięstwie, którego udzieliła w studiu Polsat News.
Koronę w wyborach Miss Polski 2019 otrzymała... - Polsat.pl
Za nami 30. edycja Narodowego Konkursu Piękności. Mamy nową królową! 24 dziewczyny z całego kraju spotkały się podczas finałowej gali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, sponsorowanej przez Województwo Śląskie. W niedzielę 8 grudnia demonstrowały swoje najlepsze atuty, żeby przekonać do siebie jury i zdobyć najcenniejsze trofea Miss Polski 2019. Wygrała Magdalena Kasiborska z Zabrza. Gratulujemy!
Już wiemy, kto zdobył tytuł Mister Supranational 2019! - Polsat.pl
W sobotę 7 grudnia poznaliśmy najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Drugiego dnia Festiwalu Piękna, zorganizowanego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i sponsorowanego przez Województwo Śląskie, sceną zawładnęli panowie. Przyjechali do Polski z 40 państw i 6 kontynentów, ale nagroda główna w wysokości 30 tysięcy dolarów mogła trafić tylko do jednego kandydata.
Miss Supranational 2019: Poznaliśmy najpiękniejszą! - Polsat.pl
Prestiżowy konkurs otworzył trzydniowy Festiwal Piękna w Katowicach. W piątek 6 grudnia podczas uroczystej gali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym widzowie Polsatu emocjonowali się wyjątkowymi wyborami sponsorowanymi przez Województwo Śląskie. O tytuł i koronę Miss Supranational 2019 rywalizowało 77 kandydatek. Już wiemy, która z nich udekorowana została najważniejszą szarfą.
Wideo
Sonda
Który z konkursów „Festiwalu Piękna” jest Twój ulubiony?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
© Polsat 2020