2017-08-08

Czy Emil Biliński ma kandydatkę do zwycięstwa?

0

Juror programu „#Supermodelka Plus Size” specjalnie dla POLSAT.PL. Emil Biliński zdradził, jak radzi sobie z obowiązkami sędziowskimi i czy według niego triumfatorka show rzeczywiście ma szansę zostać gwiazdą.

„#Supermodelka Plus Size” to nowy program Telewizji POLSAT, który będzie można oglądać już od września. Piętnaście uczestniczek stanie do walki o pierwsze miejsce i zaszczytne miano supermodelki, ale nie tylko. Najlepsza z nich weźmie udział w zagranicznym pokazie mody projektantki Ewy Minge i tym samym zyska szansę na międzynarodową karierę. Trwają nagrania kolejnych odcinków, a o dotychczasowe wrażenia zapytaliśmy jurora Emila Bilińskiego. Czy sławny fotograf ma już kandydatkę do zwycięstwa?

- Każda z finalistek jest moją faworytką. Te dziewczyny mają ogromny potencjał, który mam nadzieję, właściwie wykorzystają. Głęboko wierzę, że odniosą wielki sukces, niezależnie od tego, która z nich wygra - podkreślił w rozmowie z POLSAT.PL. Jego zdaniem wszystkie wykonały ogromną pracę i przeszły przemianę, przede wszystkim psychiczną. - Nasze przyszłe modelki wykonały świetną robotę. Bardzo przykładały się do wykonywania zleconych im zadań. Wyzwania, jakie przed nimi stawialiśmy, pomogły im uwierzyć w swoją kobiecość, urok i miały ułatwić akceptację. Przydatne w tym były także reakcje osób postronnych, które przyglądały się im podczas nagrań. Ci ludzie reagowali bardzo żywo i pozytywnie. To było naprawdę cudowne - dodał Emil Biliński.

Juror przyznaje, że w programie sporą trudność stanowi eliminowanie kandydatek, nie tylko ze względu na odpowiedzialność za wskazanie tej osoby. - Czasem było mi zwyczajnie po ludzku przykro. Moment, kiedy trzeba było kogoś odrzucić, był zawsze bardzo trudny. Każdej z dziewczyn musieliśmy wytłumaczyć dlaczego podjęliśmy taką decyzję, ale wiadomo, że nie jest to niczym przyjemnym - wytłumaczył.

Emil Biliński ma nadzieję, że program zmieni polskie społeczeństwo, a przynajmniej zapoczątkuje nowy etap w postrzeganiu kobiet w rozmiarze plus size. - Jestem przekonany, że ten program będzie szeroko komentowany. Czegoś takiego jeszcze nie było. Po raz pierwszy skonfrontujemy Polaków z kobietami o pełniejszych kształtach i pokażemy im, że ktoś, kto wygląda inaczej niż my, też jest piękny - podkreślił. Czy program rzeczywiście przełamie polskie tabu kobiecości w pełniejszych kształtach przekonamy się już we wrześniu.

Joanna Grochal

Zobacz także:
Claudius: Dziewczyny z każdym dniem rozkwitają
Izabela Sakutova w „#Supermodelka Plus Size”
Anna Orłowska ekspertem „#Supermodelka Plus Size”
Macademian Girl w show „#Supermodelka Plus Size”
Ewa Minge: Projektuję dla wszystkich kobiet
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Emil Biliński: Modelki zaczynają się akceptować
Czego wymaga Rafał Maślak od supermodelki plus size?
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018