2017-06-09

Agnieszka Hyży zdradza sekret swojego sukcesu

0

Za powodzeniem w życiu zawodowym gwiazdy stoi niesamowita historia. Okazuje się, że wiele lat temu na wakacjach w Grecji dziennikarka spotkała tajemniczą kobietę, która obiecała jej szczęście i dobrą passę. Jakie są kulisy tej historii?

Prezenterka wyznaje, że jak większość kobiet, zawsze nosi ze sobą torebkę, w której znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Gwiazda zdradziła, że oprócz typowych damskich akcesoriów, towarzyszy jej laptop oraz czerwony portfel i kalendarz. Kolory dodatków, jak się okazuje, nie są przypadkowe. - Wiele lat temu na wakacjach w Grecji zaczepiła mnie pewna starsza pani. Akurat wtedy wybierałam dla siebie portfel. Powiedziała mi, że powinnam kupić model w kolorze czerwonym. Spojrzałam na nią i stwierdziłam, że ten kolor mi nie pasuje i jest zbyt krzykliwy - mówi w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post.

Ciąg dalszy tej historii jest niesamowity. Tajemnicza kobieta obiecała Agnieszce powodzenie w życiu zawodowym i finansowy dobrobyt. Przyszła dziennikarka nie dowierzała tym zapewnieniom, jednak posłuchała rady i kupiła portfel w kolorze zalecanym przez nieznajomą. Niedługo po powrocie do Polski Agnieszka dostała pracę w Polsacie i uwierzyła, że stało się tak za sprawą greckiej przepowiedni. Od tamtej pory gwiazda zaleca swój patent na szczęście wszystkim swoim znajomym. Potwierdza jednocześnie, że czerwony portfel również im zapewnił dobrobyt.

Wróżba sprawdziła się i Agnieszka może pochwalić się sukcesami, a jej życie zawodowe rozkwita z każdym rokiem coraz bardziej. Przypomnijmy, że gwiazda do telewizji Polsat trafiła w 2007 roku. Od tego czasu uznawana jest za jedną z najpopularniejszych dziennikarek. 

Mona Mon

Zobacz także:
Piotr Gąsowski o miłościach swojego życia
Rafał Maślak zmierzy się z Marcinem Gortatem!
Klaudia Halejcio przyłapana na pocałunkach
Agnieszka Sienkiewicz powiedziała „Tak!”

Komentarze
© Polsat 2018