2017-06-04

Piotr Gąsowski o miłościach swojego życia

0

Aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy oraz ceniony prezenter telewizyjny zdradził kulisy swoich relacji rodzinnych. Showman i ulubieniec publiczności opowiedział, co myśli o kobietach swojego życia i jak udaje mu się znaleźć czas dla swoich dzieci.

Pierwszą żoną Piotra Gąsowskiego była Hanna Śleszyńska, z którą aktor gra obecnie w serialu „Daleko od noszy”. Owocem ich miłości jest syn Kuba. Kuba jest już dorosłym mężczyzną i zdecydował się pójść w ślady rodziców. Studiuje obecnie na Akademii Teatralnej i można go oglądać w serialu „Belfer”, jego pierwszym poważnym występie aktorskim. Gąsowski podkreśla, że z Hanną nadal w pewnym sensie tworzy rodzinę, mimo, że od ich rozwodu minęło już siedemnaście lat. - Chociaż nie jesteśmy razem od dawna, wciąż bardzo się lubimy i darzymy szacunkiem. Życie zawodowe pięknie przeplata się z życiem prywatnym - mówi w rozmowie z „Twoim imperium”. Pytany o powody rozstania ze Śleszyńską nie udziela jednak konkretnej odpowiedzi. - Tuż po ślubie byliśmy innymi ludźmi, później coś się zepsuło - tłumaczy. Piotr podkreśla jednocześnie, że nikt nie zrobił nikomu krzywdy ani nie wyrządził świństwa, po prostu ich życiowe drogi rozeszły się.

Hanna Śleszyńska na premierze książki Piotra Gąsowskiego „Co mi w życiu nie wyszło?”

Kolejną partnerką Piotra Gąsowskiego została jego towarzyszka z „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”, Anna Głogowska. Choć para zajęła w programie dopiero piąte miejsce, wygrała jednak nagrodę cenniejszą niż Kryształowa Kula - miłość. Ze związku Anny i Piotra narodziła się córka Julka. Zapracowany gwiazdor znajduje jednak czas również i dla niej. - Staram się spędzać z Julką jak najwięcej czasu. Dzieci są dla mnie najważniejsze, więc tak układam sobie pracę, by córka i syn mieli ojca i żebym ja nie tracił najpiękniejszych chwil z ich dzieciństwa - dodaje.

Piotr Gąsowski z dziećmi na premierze swojej książki „Co mi w życiu nie wyszło?”

W związku Piotra i Anny prasa kolorowa wielokrotnie doszukiwała się kryzysów. Plotki te powróciły pod koniec ubiegłego roku, kiedy to media obiegła informacja, że para rozstała się. Do tej pory jednak, żadne z nich nie potwierdziło tej informacji. Gwiazdor cały czas podkreśla, że zarówno Hania, jak i Ania zasługują na najpiękniejsze podziękowania za to, że urodziły mu dzieci i wychowują je. Gąsowski szczerze przyznaje, że bardzo cieszy się, że spotkał obie panie na swojej drodze. Dodaje, że jest w bardzo komfortowej sytuacji, ponieważ jego dzieci z różnych związków bardzo się lubią. - Kuba jest największym autorytetem dla siedmioletniej Julki, a ona jego ukochaną siostrzyczką - wyznaje z radością.

Czy Piotr jest nadal w związku z Anną? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że gwiazdor jest obecnie zadowolony z życia bardziej niż kiedykolwiek. - Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w żadnej dziedzinie - zapowiada.

Mona Mon

Zobacz także:
#NEWSKIOSK: Piotr Gąsowski jest twardy jak…

Komentarze
© Polsat 2018