2017-04-22

„Daleko od noszy - Reanimacja” - odcinek 8: Eksperyment z lekami

0

Tajemnicze tabletki, wizyta ministra i żarłoczny personel. Gęstnieje atmosfera wokół Pani Ordynator. Czy intryga doktora Kidlera, który przebiera się za kobietę i udaje szefową szpitala, wyjdzie na jaw w ósmym odcinku sitcomu? Absurdalny humor gwarantowany!

Do szpitala przysyłają z ministerstwa nowe, eksperymentalne paraleki do przetestowania na pacjentach. - Przywiozą nam pralki na próbę - mówi do Kidlera siostra Basen. - Będzie można prać ile wlezie i to za „darmoszkę” - dodaje pielęgniarka. Zdezorientowana kobieta, zastanawia się, czy przywiozą także suszarki. Po chwili okazuje się, że chodzi o lekarstwa, które mają wzmacniać apetyt.

Pojawia się plotka, że to lekarstwo służy na zwiększenie potencji. Pacjent Nowak ukradkiem wrzuca tabletki do pojemnika z kawą, stojącego na stole pielęgniarek… Reakcja jest zaskakująca! Kidler, który wypija kawę, rzuca się kompulsywnie na wszelkie jedzenie. Każdy, kto napije się kawy, nie może przestać myśleć o zaspokajaniu głodu. Dochodzi do sytuacji, gdy lekarze i asystujące pielęgniarki konsumują przy stole operacyjnym. Wstrząs i Kidler rzucają się na resztki ze szpitalnych stołów. - Jeszcze trzy groszki, o tu się cholery ukryły - mówi Kidler.

Pan Minister nieoczekiwanie odwiedza szpital. Dochodzi do spotkania z Panią Ordynator. Mężczyzna proponuje wypicie bruderszaft i wywołuje zakłopotanie u przebranego za szefową placówki Kidlera. Doktor Wstrząs zwierza się Ricie, że dla niej zabije Panią Ordynator. - Uwolnię cię od wszelkich trosk - mówi z uczuciem do pięknej pielęgniarki. Pętla wokół fałszywej ordynator powoli się zaciska…

Daleko od noszy - Reanimacja” w każdą sobotę o godz. 16:15.
Wszystkie odcinki można wcześniej oglądać na platformie IPLA.TV.

Zobacz także:
Siostra Basen i szpitalny Monty Python
Co się zmieni po reanimacji „Daleko od noszy”?
Hanna Śleszyńska: Myślimy o Ani Przybylskiej
Jak siostra Rita wpłynie na zdrowie pacjentów?

Komentarze
© Polsat 2018