2017-01-02

Ruszył nowy kanał telewizyjny - Super Polsat

0

W ramówce nowego kanału znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, filmy, seriale oraz sport na żywo. Super Polsat jest dostępny dla widzów od 2 stycznia i można go odbierać między innymi w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.

Super Polsat to pierwsza stacja zarówno w Polsce, jak i Europie, której zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbioru przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

- Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne - mówi Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor kanału Super Polsat. - Wierzymy, że stworzenie takiego programu ma głęboki sens, tak w wymiarze biznesowym jak i społecznym - dodaje.

W ofercie Super Polsat znajduje się wszystko to co najlepsze z produkcji Telewizji POLSAT: niezapomniane programy rozrywkowe, kulinarne i muzyczne (m.in. „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Celebrity Splash”, „TOP CHEF”, „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”) oraz przebojowe seriale, które zyskały wiernych fanów: „Przyjaciółki”, „Hotel 52” czy „Szpilki na Giewoncie”.

W ramówce nie brakuje również znanych hitów filmowych. W soboty widzowie mogą oglądać klasykę polskiego kina powojennego, a w niedziele najlepsze produkcje zagraniczne - kino familijne, wyjątkowe komedie oraz dramaty - wszystkie z napisami dla niesłyszących. Natomiast w codziennym paśmie porannym czekają na najmłodszych widzów wyjątkowe filmy animowane.

W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe, a także wyjątkowe koncerty wyprodukowane przez Telewizję POLSAT, które za każdym razem przyciągają przed telewizory rzeszę widzów.

Dyrektorem kanału jest Monika Wojdyga-Makowska, związana od wielu lat z Telewizją POLSAT.

Zobacz aktualny program TV kanału Super Polsat - dodaj do ulubionych i zawsze bądź na bieżąco!

Komentarze
© Polsat 2018