O programie

Dagmara Kaźmierska w nowym reality show przemierza Polskę, próbując znaleźć kawalera, który sprosta jej oczekiwaniom. W roli samozwańczych swatów towarzyszy jej dwóch wiernych kompanów: syn Conan oraz niezawodny przyjaciel Jacek. Ich wyprawa przeradza się w szaloną eskapadę, pełną komicznych perypetii, do których bohaterowie podchodzą z humorem i ogromnym dystansem.

 

„Dagmara szuka męża” to nie tylko randkowy reality show, które bawi, śmieszy i zaskakuje. To także program o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia. Potrafi wzruszyć i sprowokować do myślenia. Czasem, aby znaleźć miłość, trzeba zwiedzić cały kraj. Trójka bohaterów pokonuje zatem ponad 10 tysięcy kilometrów, spotykając się z kandydatami z różnych regionów Polski - od Podlasia po wyspę Uznam i Świnoujście. Odwiedzają małe wioski i duże miasta, gospodarstwa rolne, parki miejskie, kopalnie, bazary i... lokalne potańcówki!

 

Swaci prezentują Dagmarze kandydatów w różnym wieku, o rozmaitych temperamentach i profesjach. Jednocześnie pozostają krytyczni wobec potencjalnych partnerów, co prowadzi do zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji. Każdemu z wybranych przez syna i przyjaciela mężczyzn główna bohaterka daje szansę. Panowie mają pełną swobodę co do wyboru miejsca spotkania i pomysłu na randkę, żeby móc zaprezentować się od najlepszej strony. Czy Dagmara odnajdzie idealnego kandydata?

 

Więcej o programie na superpolsat.plZobacz więcej