Kabaret na żywo według Paranienormalnych

0

Widzowie dostają to, za co najbardziej kochają sztukę kabaretową. Najzabawniejszych i najlepszych wykonawców, aktualne skecze i dowcipy komentujące rzeczywistość, a wszystko interaktywnie, z udziałem publiczności, która jest świadkiem dwugodzinnego minikabaretonu w najlepszym telewizyjnym wydaniu.

Flagowe kabaretowe show Polsatu przeszło mały lifting. W roli gospodarzy każdego odcinka wystąpią Paranienormalni, czyli Robert Motyka i Michał Paszczyk. Niezmiennie na scenie zobaczymy najlepsze polskie składy kabaretowe m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Jurki, Smile czy Łowcy. B. Nie zabraknie również błyskotliwych indywidualistów kabaretowej sztuki - Artura Andrusa, Katarzyny Pakosińskiej, Ewy Błachnio, Cezarego Pazury czy Jerzego Kryszaka. W tym sezonie kabareciarze w krzywym zwierciadle humoru spróbują zmierzyć się z przywarami i zaletami typowego Polaka.


„Kariera po polsku”, „Polak na wakacjach”, „Polskie wesele” - oto niektóre z tematów bliskie sercu każdego Polaka, z którymi zmierzą się artyści w „Kabarecie na żywo według Paranienormalnych”. Jesienią każdy odcinek show otworzy kabaretowa gwiazda w muzycznym coverze do polskiego lub światowego hitu. Gospodarze programu - Kabaret Paranienormalni co tydzień przygotują i przedstawią premierowy skecz nawiązujący do tematu odcinka. Stałym gościem cyklu będzie Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru, który pokaże kilka swoich zaskakujących wcieleń. Jeszcze we wrześniu w nowej, typowo kabaretowej roli zadebiutuje Sławomir oraz aktorzy - znany z doskonałych komediowych występów u boku Paranienormalnych Michał Czernecki oraz Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

Komentarze
© Polsat 2020