2024-07-08

„Sekrety rodziny”: Dramatyczne skutki fałszywej tożsamości

Każdy odcinek to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty o swoich najbliższych. Produkcja „Sekrety rodziny” pokazuje, jakie tajemnice mogą skrywać ludzie, którym wcześniej bezgranicznie ufaliśmy. Co dalej, kiedy na jaw wychodzą wstydliwe i kontrowersyjne sprawy? Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 359, 360, 361, 362 i 363 od 8 do 12 lipca w Polsacie.

„Sekrety rodziny” - odcinek 359: Uduchowieni

Błażej wraca z kilkumiesięcznej wędrówki po górach. Oznajmia rodzicom, że podczas wyprawy poczuł powołanie i zamierza zostać księdzem. Ci robią wszystko, by zmienił zdanie. Zdziwiony Błażej zaczyna szukać powodu ich niechęci do stanu duchownego. Z czasem odkrywa mroczną przeszłość rodziców.

„Sekrety rodziny” - odcinek 360: Niewinna

Podczas badań w szpitalu okazuje się, że 15-letnia Magda cierpi na chorobę genetyczną. Oznacza to, że Adam i Ola nie są jej biologicznymi rodzicami. Zdenerwowany mężczyzna oskarża żonę o zdradę i mimo jej tłumaczeń wyprowadza się z domu. Załamana Ola chce udowodnić, że to szpital podał im błędne wyniki badań. Przypadkowo odkrywa jednak, że Adam mógł mieć romans z pielęgniarką, która asystowała przy porodzie Magdy.

„Sekrety rodziny” - odcinek 361: Zaopiekuj się mną

Ewa i Tomek Rychlikowie decydują się przeprowadzić do 70-letniej chorej ciotki Ireny, by się nią zaopiekować. Kobieta informuje ich jednak, że postanowiła przenieść się do prywatnego domu opieki. Niebawem Ewa dostaje informację z banku, że staruszka wypłaciła ze swojego konta dużą sumę pieniędzy i przelała na konto fundacji charytatywnej. Rychlikowie podejrzewają, że ktoś wpływa na decyzje staruszki.

„Sekrety rodziny” - odcinek 362: Nieobecny tata

Nastoletnia Marysia mieszka ze starszym bratem, mamą i babcią. Ojciec zniknął dwa lata wcześniej, ale dziewczyna utrzymuje z nim kontakt mailowy i wierzy, że mężczyzna pewnego dnia wróci do domu. Wkrótce jednak ustala, że osoba, z którą koresponduje, wcale nie jest jej ojcem. W tej sytuacji Marysia z pomocą swojego chłopaka postanawia ustalić, jakie wydarzenia kryją się za zniknięciem taty.

„Sekrety rodziny” - odcinek 363: Zaradna matka

Antek wraz ze swoją dziewczyną przyjeżdża bez zapowiedzi w odwiedziny do owdowiałej matki, Ireny. Gdy odkrywa, że kobieta przyjmuje w domu nieznajomego młodszego mężczyznę, podejrzewa, że to jej kochanek. Choć Irena wszystkiemu zaprzecza, Antek drąży sprawę. Relacje między nimi komplikują się jeszcze bardziej, gdy Irena odmawia synowi wsparcia finansowego. Antek obawia się, że matka została wykorzystana przez młodszego kochanka i roztrwoniła majątek po zmarłym mężu.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godz. 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat