2024-05-15

„Nasz nowy dom” i Fundacja Polsat na charytatywnym zlocie

Stare samochody i motocykle oraz pomoc dla potrzebujących dzieci w Skierniewicach. W 321. odcinku programu relacja z wydarzenia, z którym połączona została zbiórka na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka. Na miejscu byli członkowie ekipy oraz pani Kamila, która jako fotografka uwieczniała te chwile na zdjęciach. „Nasz nowy dom” w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Wsparcie dla potrzebujących
Pomagania nigdy za wiele, dlatego Telewizja Polsat wraz z Fundacją Polsat i miastem Skierniewice zorganizowały charytatywny zlot starych pojazdów i motocykli. W trakcie wydarzenia przeprowadzona została zbiórka na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka, w którym dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami uczą się życia. - Tutaj są szczęśliwe dzieci, tu jest uśmiech na twarzach, opiekunowie oddają swoje serce. Wszędzie widać, ze te dzieci mają ogromne zdolności, tylko trzeba umieć je z nich wydobyć, a ci ludzie w tej szkole to potrafią - podkreślała także obecna na miejscu Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.

Ekipa programu z bohaterami odcinka
W Skierniewicach pojawili się prowadząca Ela Romanowska, architekci Marta Kołdej, Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz oraz kierownik budowy Wiesław Nowobilski. Prowadząca zaprosiła do robienia zdjęć bohaterkę 321. odcinka, Kamilę Rudzińską, która zawodowo pracuje jako fotografka. - Mamy dużo osób, które chcą tu pomóc, więc ja po prostu jestem szczęśliwa, że mogę być tu z wami - mówiła doświadczona przez los mama 7-letniego Oliwiera.

fot. Telewizja Polsat i Kamila Rudzińska

„Nasz nowy dom” - sezon 22, zobacz odcinek 321:

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat