2019-07-24

Gdzie oglądać Piast Gliwice w meczu z FK Ryga?

0

Mistrz Polski gra w eliminacjach Ligi Europy UEFA w czwartek o godz. 20:00. Piłkarską rywalizację na międzynarodowym poziomie będą transmitować od godz. 19:30 Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1, a od godz. 19:50 Super Polsat. W rolach komentatorów Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan.

Po nieudanych eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA Piast Gliwice spróbuje swoich sił w walce o awans do fazy grupowej Ligi Europy UEFA, której finał w tym sezonie odbędzie się w Gdańsku. W drugiej rundzie eliminacji przeciwnikiem mistrza Polski będzie łotewski zespół FK Ryga. W przypadku awansu w następnej rundzie Piast zmierzy się ze zwycięzcą pary Crvena Zvezda Belgrad - HJK Helsinki.

Transmisja spotkania Piast Gliwice - FK Ryga od godziny 19:30 na antenach Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 (bez reklam), a od godziny 19:50 w dostępnym naziemnie Super Polsacie.

Mecz będą komentować Bożydar Iwanow oraz były piłkarz m.in. NEC Nijmegen i reprezentacji Polski Andrzej Niedzielan. Relacje reporterskie przygotuje Mariusz Hawryszczuk. Spotkanie oprócz tradycyjnego komentarza będzie również dostępne z audiodeskrypcją.

Komentarze
© Polsat 2021