2019-05-31

Wielka gala Free Fight Federation: Najman vs Trybson

0

8 czerwca transmisja z Zielonej Góry w Polsacie i Polsacie Sport Fight. Oto pierwsza gala FFF, a w karcie głównej pięć walk, w których skonfrontują się ludzie znani z pierwszych stron gazet i internetu, rozpoznawalne medialnie czy z ciekawym życiorysem. W walce wieczoru zmierzą się Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Komentują: Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat. Studio poprowadzą: Karolina Szostak i Ernest „Red” Ivanda. Transmisja od godz. 19:00 w Polsat Sport Fight, a od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Popularność walk ludzi znanych z prasy i mediów społecznościowych rośnie lawino i towarzyszą one galom najbardziej rozpoznawalnych federacji MMA na całym świecie. W sobotę 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze zobaczymy pierwszą galę FFF - Free Fight Federation, nowej organizacji, dla której słowem klucz jest „free”, czyli „wolność”. Wolność w walce dla wszystkich. Nie ważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. Kogo zobaczymy?

Ich konflikt narasta z każdym dniem, a konferencje są pełne ostrej wymiany słów lub nawet bójek. Nadszedł czas konfrontacji! W walce wieczoru zmierzą się Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman.

W pozostałych walkach karty głównej:
- gwiazdor disco polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata, Radosławem Słodkiewiczem;
- Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą;
- żołnierz Wojska Polskiego Filip Bątkowski, który ma już za sobą pierwsze pojedynki w formule MMA, zmierzy się ze strażakiem Kamilem Korzeniowskim, który mimo emocji związanych ze swoim zawodem wybrał również mieszane sztuki walki;
- znany polski zawodnik capoeiry, Mateusz „Graduado Camarao” Stawski będzie rywalem Tomasza „Fit Dzika” Łomnickiego, który jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z otyłości, ale po 27 miesiącach pracy z trenerami ważył już 100 kilogramów i postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy.

W karcie wstępnej:
- kicbokserski mistrz Polski w formule full contact Jakub Ciążyński będzie walczył z mistrzem świata w formułach muay thai oraz kick light Pawłem Jasienowiczem;
- mistrz Polski w kickboxingu Jakub Kiesiak stanie w ringu naprzeciw Patryka Kimuły, brązowego medalisty mistrzostw Polski 2016 w kickboxingu;

Studio gali Free Fight Federation poprowadzą Karolina Szostak i Ernest „Red” Ivanda. Wśród gości w studiu pojawią się: pionier polskiego MMA - Mirosław Okniński, Mariusz Pudzianowski, Naval - były Gromowiec, Julita Najman i Eliza Trybała - żony gwiazd walki wieczoru, mistrzyni Polski fitness - Ewa Lubert, brat Grega Collinsa - Rafał Collins, a także Artur Cieciórski - tancerz i zwycięzca programu „You Can Dance” oraz utytułowany kulturysta Tomasz Słodkiewicz, brat Radosława Słodkiewicza.

Tego nie można przegapić! Transmisja z Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godz. 19:00 na antenie Polsat Sport Fight, a od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Galę FFF będą komentować Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat.

- Będę debiutować w roli komentatora. Cały czas pracuję nad głosem. Słyszę, że już jest gotowy i musi być hardkorowy. Na stanowisku podczas takiej gali nie ma miejsca na mięczaków! Wszystko musi być z pompą, tak jak całe wydarzenie - zaprasza Robert Burneika.

Ostatnie bilety na galę FFF są dostępne na eBilet.pl i aBilet.pl.
Akredytacje dla mediów można uzyskać pod adresem - galafff@polsat.com.pl.

W piątek 7 czerwca o godz. 18:00 w hotelu Grape Town w Zielonej Górze odbędzie się otwarta konferencja ważenia, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Zobacz także:
Wielka gala FFF w sobotę 8 czerwca w Telewizji POLSAT
Gala KSW 48 trzymała w napięciu! Co się wydarzyło?

Komentarze
© Polsat 2020