2019-02-13

Walentynki najsłynniejszych policjantów Czwórki

0

Gwiazdy seriali kryminalnych szczerze o miłości w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV. Aktorzy znani z produkcji „Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” powiedzieli o tym, jak ważne jest dla nich codzienne okazywanie sobie uczuć i dlaczego święto zakochanych powinno trwać nie tylko tego jednego dnia w roku.

Aktorzy hitowych seriali Czwórki z uśmiechem mówili o tym, czym jest dla nich miłość. - Pierwsze, co mi się nasuwa na myśl, to związek chemiczny w głowie, który powoduje, że ludzie są „naćpani” - wyznała Kamila Ścibiorek. Dodała, że czas zakochania jest czymś wyjątkowym. - Człowiek zapomina o problemach i troskach, gdy się zakochuje - zaznaczyła bohaterka serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. Natomiast zdaniem Magdy Malcharek miłość jest sensem życia. - Ludzie tego szukają, pragną i potrzebują - stwierdziła.

Z kolei Magda Szczepanek zwraca uwagę na to, że kochanie jest lepsze, gdy ma się w życiu jeszcze jedną ważną rzecz. - Jeśli jest zdrowie i jest ono okraszone miłością, to już nic więcej nie trzeba - zaznaczyła serialowa Aśka. Aktorka powiedziała także, że walentynki to nie tylko święto dla par. - Jak się nie ma drugiej połówki, to można ten czas spędzić z przyjaciółmi lub najbliższymi - podkreśliła.

Zdaniem Mariusza Węgłowskiego walentynki powinny być codziennie. - To wszystko zaczyna się od małych gestów: od otwierania drzwi kobiecie, przez uścisk, czy drobny prezencik, aż po wakacje na Seszelach - mówił z uśmiechem.

Podobnego zdania jest Wojciech Sukiennik. - Osoby, które są ze sobą, powinny codziennie czuć się razem wyjątkowo. W taki sposób, jakby każdego dnia miały dzień zakochanych - podkreślił serialowy policjant Zapała.

Czy dla policjantów z Wrocławia miłość jest równie ważna, jak dla aktorów odgrywających ich role? O tym można się przekonać w najnowszych odcinkach seriali kryminalnych „Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce.

Oglądaj w IPLA.TV: Miłość według najsłynniejszych policjantów Czwórki

„Policjantki i Policjanci” od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce

Zobacz także:
Wzruszający finał serialu "Policjantki i Policjanci"
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”

Komentarze
© Polsat 2019