2018-04-25

Polsat SuperHit Festiwal 2018. Co, gdzie, kiedy?

0

W ostatni weekend maja Sopot stanie się stolicą polskiej rozrywki. Na deskach Opery Leśnej zobaczymy legendy estrady i artystów błyskawicznie sięgających szczytu popularności. Zarówno muzycznych, jak i kabaretowych. Poznaj szczegóły Polsat SuperHit Festiwal 2018!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 maja 2018 roku w sopockiej Operze Leśnej przy ul. Moniuszki 12.

Bilety można kupić w kasach BART (czynne od 27 kwietnia) i Opery Leśnej (czynne od 1 maja), a także na stronach: biletyna.plbiletynakabarety.pl i operalesna.pl. Ceny biletów wahają się od 70 do 800 złotych. W ofercie dostępne są bilety VIP. Więcej informacji można uzyskać w punkcie informacyjnym na Placu Przyjaciół Sopotu (czynne od 1 maja).

Transmisja festiwalu w Telewizji POLSAT od godz. 20:00.

Dzień 1. Polsat SuperHit Festiwal 2018:
- Koncert Platynowy
- „Tamta dziewczyna” ma jubileusz - Sylwia Grzeszczak
- Minirecital Sławomira na bis

Koncert Platynowy poprowadzą Maciej Dowbor i Sławomir oraz Magdalena Kajrowicz „Kajra” i Darek Maciborek z RMF FM, zaś recital Sylwii Grzeszczak - Krzysztof Ibisz.

Dzień 2. Polsat SuperHit Festiwal 2018:
- Radiowy Przebój Roku
- Jubileusz Michała Bajora - 45 lat „Mojej miłości największej”

Koncert Radiowy Przebój Roku poprowadzą Ewa Farna i Maciej Rock, Darek Maciborek z RMF FM i Krzysztof Ibisz oraz Ewa Błachnio i Kabaret Młodych Panów, zaś jubileusz Michała Bajora - Agnieszka Hyży.

Dzień 3. Polsat SuperHit Festiwal 2018:
- Sopocki Hit Kabaretowy

Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Bałtroczyk i Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru.

Polsat SuperHit Festiwal 2018 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV). Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2018 są radio RMF FM oraz „Tele Tydzień”. Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2018, są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy - Grupa Zdunek.

Polsat SuperHit Festiwal to festiwal artystów, którzy odnieśli sukces. Jego formuła uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dystrybucji muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radiu, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję muzyki w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych. Podczas trzech dotychczasowych edycji Polsat SuperHit Festiwal, Telewizja POLSAT była liderem oglądalności, a wszystkie koncerty obejrzało łącznie ponad 22 miliony widzów.

„Polsat SuperHit Festiwal 2018” od piątku 25 maja do niedzieli 27 maja w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Cleo o Polsat SuperHit Festiwal 2018: Scena jest magiczna
Co Doda szykuje na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie?
Słońce, plaża i Polsat SuperHit Festiwal 2018
Dzień 1. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Kto wystąpi?
Dzień 2. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Zaśpiewają...
Dzień 3. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Będzie wesoło!

Komentarze
© Polsat 2018